یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ - ۶/۲۵/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۱۶۲۹
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ساعت ۱۳:۳۰

کشف ۱۰ هزار نخ سیگار قاچاق در اسفراین

فرمانده انتظامي شهرستان اسفراین از كشف 10 هزار نخ سیگار قاچاق به ارزش 80 ميليون ریال در این شهرستان خبر داد.
كشف 10 هزار نخ سیگار قاچاق در اسفراین  ,

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري سپهرایین، سرهنگ "مجید یگانه پور" در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستاي کسب خبری مبنی بر دپوی تعداد زیادی سیگار قاچاق در یک باربری در سطح شهرستان بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با کالای قاچاق پلیس آگاهی قرار گرفت .  


وي با اشاره به شناسایی محل نگهداری این تعداد سیگار قاچاق توسط ماموران پلیس آگاهی، افزود: ماموران با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام و پس از بازرسی از باربری مقدار 10 هزار نخ انواع سیگار قاچاق که فاقد مدارک گمرکی بودند را كشف كردند.  


این مقام انتظامی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی این تعداد سیگار را 80 میلیون ریال برآورد کردند، افزود: ماموران در این رابطه یک نفر متهم را دستگیر که پس ازتشکیل پرونده وی را برای انجام مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی معرفی کردند.  


فرمانده انتظامي شهرستان اسفراین در پایان خاطرنشان کرد: پليس با تمام توان و جديت همواره با قاچاقيان و مخلان نظم و امنيت اقتصادي مقابله می کند و انتظار می رود که شهروندان عزیز نیز در صورت مشاهده اینگونه موارد، بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.

 

انتهای پیام/ حسن آبادی

 

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک