چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۹/۲۱/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۳۰۳۷
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ساعت ۲۳:۱

وضعیت جوی کشور در روزهای تعطیل/پیش بینی بارش همراه با کاهش دما

پیش بینی های سازمان هواشناسی نشان می دهد که در روزهای پنج شنبه، جمعه و شنبه آینده در بیشتر مناطق کشور آسمان صاف و آفتابی خواهد بود.
وضعیت جوی کشور در روزهای تعطیل/پیش بینی بارش همراه با کاهش دما,

آن طور که سازمان هواشناسی پیش بینی کرده است، در روزهای پنج شنبه، جمعه و شنبه در بیشتر مناطق کشور آسمان صاف و آفتابی خواهد بود.

البته پنج شنبه در استان های کهگیلویه و بویر احمد، چهار محال و بختیاری، بارش پراکنده رخ می‌دهد.

همچنین، روز جمعه به سبب شمالی شدن جریانات بر روی دریای خزر در استان های گیلان، غرب مازندران و اردبیل به تدریج افزایش ابر، بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

شنبه آینده نیز بارش علاوه بر مناطق ذکر شده، به شرق مازندران هم کشیده می‌شود و در شمال آذربایجان شرقی و غربی و نیز جنوب فارس رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می‌شود.

روزهای جمعه تا یکشنبه آینده دریای خزر مواج است و اردبیل و استان های ساحلی خزر تا یکشنبه، هوا ۴ تا ۸ درجه خنک‌تر می‌شود. همچنین شمال غرب کشور نیز تا یکشنبه، ۳ تا ۵ درجه خنک‌تر می‌شود و بقیه مناطق کشور دمای هوا روندی افزایشی خواهد داشت.

بر اساس گزارش سازمان هواشناسی، طی پنج روز آینده در نیمه شرقی کشور در پاره‌ای از مناطق استان های سمنان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، یزد، شرق کرمان و شمال سیستان و بلوچستان (به ویژه منطقه زابل) در برخی ساعات وزش باد شدید گاهی با گرد و خاک و احتمال کاهش کیفیت هوا و دید افقی همراه خواهد بود.

تا پایان هفته دریای عمان به ویژه در مناطق شرقی مواج است.

وضعیت جوی تهران روز پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۰، صاف تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد با حداقل دمای ۲۸ و حداکثر دمای ۳۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک