چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۹/۲۱/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۴۳۳۸۹
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ساعت ۲۰:۱

شهردار جدید تهران کیست؟/ انتخاب از بین ۷ گزینه تا فردا

شهردار جدید تهران قرار است از بین ۷ گزینه علیرضا زاکانی، محسن پیرهادی، مازیار حسینی، رستم قاسمی، اسماعیل احمدی مقدم، معصومه آباد و هابیل درویش تا فردا انتخاب شود.
شهردار جدید تهران کیست؟/ انتخاب از بین ۷ گزینه تا فردا,

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ فرآیند بررسی برنامه‌های گزینه‌های تصدی شهرداری تهران از روز شنبه هفته جاری بر اساس برنامه اعلام‌شده از سوی منتخبین شورای شهر تهران آغاز شده است.

بر اساس برنامه زمان‌بندی اعلام‌شده قرار بود روز شنبه نهم مرداد ماه 1400 در سه نوبت اشاره‌شده به‌ترتیب آقای آبرومند، خانم آباد و در نوبت سوم آقای زاکانی حضور پیدا کنند و برنامه‌های خود را ارائه کنند که جمال‌الدین آبرومند در ادامه انصراف خود را اعلام کرد.

شورای شهر تهران , شهرداری تهران , شورای شهر تهران , شهرداری تهران ,

روز یکشنبه دهم مرداد ماه هم قرار بود به‌ترتیب علی نیکزاد، مازیار حسینی و رستم قاسمی برنامه‌های خود را ارائه کنند که علی نیکزاد انصراف خود را برای ادامه کار اعلام کرد و رستم قاسمی هم برنامه‌های خود را به‌صورت مکتوب در اختیار منتخبین شورای شهر تهران قرار داد اما به‌دلیل سفر خارجی در جلسه حاضر نشد و مازیار حسینی هم برنامه‌های خود را ارائه کرد.

شورای شهر تهران , شهرداری تهران , شورای شهر تهران , شهرداری تهران ,

 عباس علی‌آبادی، مهرداد بذرپاش و هابیل درویش 3 گزینه دیگر تصدی شهرداری تهران بودند که بنابر اعلام شورای شهر تهران قرار بود روز دوشنبه 11 مرداد برنامه‌های خود را ارائه کنند که با اعلام مهدی چمران، رئیس موقت منتخبین شورای شهر تهران، مهرداد بذرپاش و عباس علی‌آبادی انصراف خود را اعلام کردند و هابیل درویش برنامه‌های خود را اعلام کردند.

شورای شهر تهران , شهرداری تهران ,

روز گذشته نیز به‌ترتیب اسماعیل احمدی مقدم و محسن پیرهادی دو گزینه دیگر تصدی شهرداری تهران برنامه‌های خود را اعلام کردند.

شورای شهر تهران , شهرداری تهران , شورای شهر تهران , شهرداری تهران ,

بنابر اعلام مهدی چمران؛ رئیس موقت منتخبین شورای شهر تهران از امروز نیز فرایند امتیازدهی به 7 گزینه تصدی شهرداری تهران آغاز خواهد شد و در ادامه 2 یا 3 نفر به مرحله بعدی راه پیدا خواهند کرد و در نهایت شهردار جدید تهران از بین آنها انتخاب خواهد شد.

همچنین بر اساس اخبار غیررسمی علیرضا زاکانی، مازیار حسینی و محسن پیرهادی بین 7 گزینه شانس بیشتری را برای راه‌یابی به مرحله بعدی دارند که در این ارتباط باید منتظر رأی منتخبین شورای شهر تهران باشیم.

همچنین بنابر اعلام عیسی فرهادی؛ فرماندار تهران، فردا مراسم تحلیف اعضای ششمین دوره شورای شهر تهران با حضور معاون عمرانی وزیر کشور، استاندار تهران و رئیس مجمع نمایندگان تهران، معاون عمرانی استاندار تهران، فرمانداران شهرستان‌های ری و شمیرانات، فرمانده انتظامی تهران بزرگ و رئیس سابق شورای شهر تهران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/+

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک