چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۹/۲۱/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۳۳۹۶
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ساعت ۸:۳۱

مربیان مهدکودک ها و پیش دبستانی ها هم واکسینه می شوند

صبح امروز طی مراسمی سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد و حاجی میرزایی در این مراسم از تحت پوشش واکسیناسیون قرار گرفتن مربیان مهدکودک و پیش‌دبستانی خبر داد.
مربیان مهدکودک ها و پیش دبستانی ها هم واکسینه می شوند,

به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز با حضور محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک به صورت رسمی آغاز به کار کرد.

محسن حاجی میرزایی در این مراسم گفت: در حوزه کودکان تا قبل از ورود به مدرسه جمعیتی بالغ بر ۸ میلیون نفر داریم که توسط سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک تحت پوشش قرار می گیرند.

وی ادامه داد: در حال حاضر بنا بر آمار ۱۴ درصد از کودکان به مهدکودک می‌روند. ۸۶ درصد از کودکان تحت آموزش هدفمند قرار نمی گیرند که با شکل‌گیری سازمان ملی تعلیم و تربیت، آموزش و پرورش خودش را نسبت به این افراد متعهد می داند.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: مهدهای کودک باید قاعده‌مند باشند و دارای انضباط بیشتری شوند و از کسانی که در مرحله انتقال قبول زحمت می‌کنند، تشکر می‌کنم.

وی همچنین در این مراسم در خصوص واکسیناسیون فرهنگیان نیز گفت: روز پنج‌شنبه هفته گذشته که شروع واکسیناسیون فرهنگیان بود، اعلام کردم که تمام مربیان مهدکودک و مربیان پیش‌دبستانی نیز تحت پوشش واکسیناسیون هستند.

وی ادامه داد: خوشبختانه از پنج‌شنبه که آغاز واکسیناسیون فرهنگیان بود تا امروز، ۳۰ درصد جامعه فرهنگیان تحت پوشش واکسن کرونا قرار گرفتند. پیش‌بینی می‌کنم در یک هفته تا ۱۰ روز آینده تمام فرهنگیان واکسینه خواهند شد و ما می‌توانیم سال تحصیلی را با اطمینان بیشتری آغاز کنیم.

وی افزود: پیش‌تر با دکتر رئیسی صحبت کردم و ایشان هم علاقه‌مند هستند که سال تحصیلی به صورت حضوری آغاز شود و ان‌شاءالله کار واکسیناسیون به طور کامل انجام شود تا نگرانی خانواده‌ها هم برطرف شود.

تکمیل می شود...

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک