چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۹/۲۱/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۳۴۱۰
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ساعت ۱۲:۱۱

مشکل آب شرب روستای گرمک حل شد

با تلاش جهادی نیرو های اداره آبفا شهرستان مانه و سملقان این بار مشکل آب روستای گرمک حل شد.
 مشکل آب شرب روستای گرمک حل شد,

به گزارش خبر نگار عصر اترک از مانه و سملقان سه شنبه دوازدهم مرداد ماه با تلاش جهادی نیرو های اداره آبفا شهرستان با مدیریت عبدالله ایمان پور این بار مشکل آب روستای گرمک حل شد.

روستای گرمک از توابع بخش مرکزی شهرستان به لحاظ توپوگرافی دارای شیب تندی است که این امر سبب می شد آبی که وارد شبکه توزیع روستا می شود به پایین دست هدایت شود و اهالی بالا دست روستا برای دسترسی آب با مشکل مواجه باشند و آب نداشته باشند.

برای رفع این مشکل تیم فنی امور متشکل از مدیر امورمهندس ایمانپور، مهندس روحانی، مهندس سیفی و جعفری طی بازدید و مهندسی مجدد و بررسی های فنی که انجام شد شبکه روستا را به سه زون اصلی فشاری تقسیم و طی ۷ساعت چهار عدد شیر فلکه(mm63-80) و دو عدد شیر هوای(63mm) را در نقاط مد نظر نصب و نقاطی از شبکه را نیز به جهت تعدیل فشار، لوپ (loop) کردند.

و همچنین یک عدد دریچه کامپوزیت ۶۰ سانتی جهت نصب در حوضچه تحویل شورا و دهیار محترم روستا گردید. در نتیجه این عملیات جهادی که از ساعت 18 عصر تا ساعت 1 بامداد به طول انجامید  آب شرب روستا به صورت یکسان در سراسر روستا برقرار شد.

 

انتهای پیام/ ص

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک