یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ - ۶/۲۵/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۳۹۲۰
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ساعت ۱۰:۵۵

نوجوان ۱۸ ساله اسفراینی در استخر غرق شد

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از غرق شدن یک نوجوان 18 ساله اسفراینی در یک استخر غیر استاندارد درمنطقه میام روستای "روئین" این شهرستان خبر داد.
نوجوان 18 ساله اسفراینی در استخر غرق شد  ,

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری عصر اترک از اسفراین ، سرهنگ "مجید یگانه پور" با اعلام جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر غرق شدن نوجوان اسفراینی در یکی از استخرهای غیر استاندارد در منطقه میام روستای "روئین" بلافاصله ماموران انتظامی و عوامل اورژانس به محل مورد نظراعزام شدند . 
وی با اشاره به اینکه در بررسی ابعاد حادثه مشخص شد که این نوجوان با توجه به عدم آگاهی از عمق استخر و عدم مهارت در شنا کردن دچار این حادثه شده است، افزود: متاسفانه در این حادثه نوجوان جان خود را از دست داده که با حضور عوامل اورژانس و اهالی محل، جسد این فرد از آب بیرون کشیده و به سردخانه بیمارستان منتقل شد.  
فرمانده انتظامی اسفراین با بیان اینکه رودخانه ها، کانال های آب و خصوصا استخرهای غیراستاندارد محل ایمنی برای شنا و تفریح نیست از شهروندان خواست تا از استخرهای استاندارد استفاده نموده تا شاهد اینگونه حوادث تلخ نباشیم.

 

انتهای پیام /حسن ابادی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک