یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ - ۶/۲۵/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۳۹۸۰
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ساعت ۱۳:۳
مدیر گروه پیشگیری از بیماری های دانشکده علوم پزشکی اسفراین خبر داد:

آغاز واکسیناسیون ماداران باردار اسفراینی از فردا

مریم سلطانی از آغاز واکسیناسیون مادران باردار در اسفراین از فردا چهارشنبه سوم شهریور ماه خبر داد و گفت : طبق اعلام وزارت بهداشت مادران باردار می توانند واکسن کرونا را دریافت کنند .
آغاز واکسیناسیون ماداران باردار اسفراینی از فردا ,

مریم سلطانی، مدیر گروه پیشگیری از بیماری های دانشکده علوم پزشکی اسفراین در گفتگو با خبرنگار عصراترک از آغاز واکسیناسیون مادران باردار در اسفراین از فردا چهارشنبه  سوم شهریور ماه خبر داد و  اظهارکرد:  مادرانی که در هفته 12 تا 34 هستند می توانند برای دریافت واکسن به سامانه salamat.gov.ir مراجعه  و ثبت نام کنند.

سلطانی افزود :  اگر مادری موفق به ثبت نام در این سامانه نشد حتما به نزدیکترین پایگاه سلامت محل سکونت خود مراجعه کند.

وی  با اشاره به اینکه واکسیناسیون مادران باردار از ساعت 17 تا 18 عصر فردا انجام می شود، گفت : این افراد  پس از واکسینه شدن  در صورت بروز علائم احتمالی کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی یا کد 4 سامانه 4030جهت اخذ راهنمایی های لازم اقدام کنند.

 مدیر گروه پیشگیری از بیماری های دانشکده علوم پزشکی اسفراین همه مادران باردار با سن بالاتر از 35 سال و بالاتر ، مادران در همه گروه های سنی شاغل دربهداشت و درمان، همه مادران باردار در شرایطی که همسرشان در بخش های کرونا و یا مراکز بهداشتی مدیریت کرونا شاغل است، مادران در همه گروه های سنی شاغل در گروه های شغلی اولویت دریافت واکسن، همه مادران باردار با نمایه توده بدنی 35 و بالاتر، همه مادران باردار با بارداری های دو قلویی و چند قلویی و همه مادران باردار با بیماری های زمینه ای را جزو گروههای مشمول دریافت واکسن کرونا عنوان کرد.

 

انتهای پیام /حسن آبادی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک