پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۶/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۴۴۱۵۵
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ساعت ۲۱:۱
رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اسفراین:

بازارچه دائمی صنایع‌دستی در اسفراین راه‌اندازی می‌شود

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اسفراین گفت: موافقت اصولی برای ایجاد بازارچه صنایع‌دستی در روستای چهار برج اسفراین با سرمایه‌گذاری دهیاری این روستا صادر شده است.
بازارچه دائمی صنایع‌دستی در اسفراین راه‌اندازی می‌شود,

به‌گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، عبدالله سهرابی اظهار کرد: این موافقت اصولی برای ایجاد بازارچه‌ای با مساحت کل 1000 مترمربع و زیربنای 329 مترمربع با 12 غرفه صادر شده است.

 

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اسفراین ازجمله امکانات بازارچه صنایع‌دستی این شهرستان را سرویس بهداشتی، نمازخانه، پارکینگ، غرفه مدیریت و فروشگاه برشمرد و افزود: این بازارچه در محور اسفراین-سنخواست، روستای چهار برج ایجاد خواهد شد.

 

سهرابی با بیان اینکه پس از ارائه پروانه ساختمانی صادره و تکمیل مدارک، مجوز ایجاد بازارچه صادر خواهد شد، عنوان کرد: با توجه به پتانسیل بالای روستاهای مسیر در حوزه تولیدات صنایع‌دستی، هدف فراهم آوردن فضایی برای ارائه، فروش و بازاریابی محصولات تولیدی صنعتگران شهرستان و حمایت از آنان است.

 

وی تصریح کرد: با ایجاد این بازارچه که در مسیر عبور مسافران و گردشگران در محور اسفراین به جاجرم، میامی و تهران قرار خواهد گرفت، گردشگران نسبت به تهیه سوغات از این مکان اقدام و  از سایر خدمات و امکانات ازجمله نمازخانه، سرویس بهداشتی و... استفاده خواهند کرد.


انتهای پیام/گ

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک