یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ - ۶/۲۵/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۴۱۷۱
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ساعت ۱۰:۵۳
فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین خبرداد:

کشف بیش از نیم کیلو هروئین در اسفراین

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از کشف 600 گرم مواد مخدر از نوع هروئین از شکم یک تبعه افغان و دستگیری 3 نفر سوداگر مرگ و توقیف یک دستگاه خودرو دراین شهرستان خبر داد.
کشف بیش از نیم کیلو هروئین در اسفراین  ,

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری عصر اترک از اسفراین، سرهنگ "مجید یگانه پور" با اعلام جزئیات این خبر گفت : در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه افرادی به هویت معلوم اقدام به جابه جائی و توزیع مواد مخدر از نوع هروئین با همکاری یک تبعه افغان بصورت انباری از خود کشور افغانستان به صورت عمده در سطح شهرستان می کنند مراتب در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت. 
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران نهایتا با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسائی متهمین مورد نظر شدند، افزود: ماموران با هماهنگی با مقام قضائی با ایجاد تور ایست و بازرسی در محور بجنورد به اسفراین (پلیس راه) و در اقدامی غافلگیرانه متهمان را که با یک خودرو آ ژانس در حال حرکت بودند متوقف و برای تکمیل تحقیقات به مقر انتظامی انتقال دادند. 
وی با اشاره به اینکه ماموران با هماهنگی قضایی تبعه افغان را به بیمارستان انتقال و با تحت نظر قرار دادن متهم مقدار 61 بسته حدودا 10 گرمی به میزان 600 گرم هروئین از شکم متهم کشف کردند، خاطر نشان کرد: در این دو عملیات 3 سوداگر مرگ دستگیر و یک دستگاه خودرو حامل تبعه افغان توقیف شد. 
فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین در پایان با تاکید بر اینکه متهمان بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، گفت : پلیس به هیچ عنوان اجازه جولان را به سوداگران مرگ و افرادی که سلامت جامعه را به مخاطره می اندازد نمی دهد و از شهروندان عزیز انتظار میرود در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشکوک مراتب را بلافاصله از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/حسن آبادی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک