پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۶/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۴۲۷۹
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ساعت ۹:۲۱

بیش از ۲۵ درصد جمعیت بالای ۱۸ سال شیروان واکسینه شده اند

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان شیروان گفت: از زمان شروع واکسیناسیون در این شهرستان 25.5 درصد جمعیت بالای 18 سال شهرستان واکسینه شده اند.
بیش از 25 درصد جمعیت بالای 18 سال شیروان واکسینه شده اند,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، سیده معصومه هاشمی رستکی با اعلام این خبر گفت: 23.3 درصد جمعیت شهری و 28.6 درصد جمعیت روستایی بالای 18 سال نوبت اول واکسن کووید را دریافت کرده اند.


وی با اشاره به این که شهرستان شیروان دارای 156 هزار و 986 نفر جمعیت است، افزود: از این تعداد 70 هزار و 336 جمعیت شهری و 41 هزار و 754 جمعیت روستایی بالای 18 سال بوده و واجد شرایط تزریق واکسن هستند.


هاشمی بیان کرد: در این شهرستان 8.6 درصد جمعیت شهری و 10.2درصد جمعیت روستایی بالای 18سال هر دو نوبت واکسن کووید را دریافت کرده اند.


وی با بیان این که تزریق واکسن کووید در مرکز تجمیعی مصلی امام خامنه ای و مرکز تجمیعی سپاه، انجام می شود، گفت: ساعت کاری این مراکز 7:30 الی 19:30 است.


هاشمی با اشاره به این که ترس از عوارض واکسن باعث کاهش مراجعه مردم به مراکز واکسیناسیون و دریافت واکسن شده است، افزود: به همین منظور برای ایجاد اطمینان از ایمنی واکسن کووید در بین مردم و اثر آن در کاهش مرگ و میر، آموزش و اطلاع رسانی های لازم از طریق فضای مجازی و چاپ بنر و بروشور انجام گرفت.

 

انتهای پیام/ رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک