پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۶/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۴۳۳۲
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ساعت ۱۰:۱۲
فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین خبر داد:

انهدام باند توزیع کنندگان مواد مخدر صنعتی در اسفراین

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از کشف یک کیلو و 882 گرم انواع موادمخدر صنعتی، دستگیری 3 نفر سوداگر مرگ با انهدام باند توزیع کنندگان موادمخدر صنعتی دراین شهرستان خبر داد.
انهدام باند توزیع کنندگان مواد مخدر صنعتی در اسفراین,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک از اسفراین، مجید یگانه پور با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه افرادی به هویت معلوم اقدام به جابه جائی وتوزیع انواع مواد مخدرصنعتی به صورت عمده در سطح شهرستان می نماید مراتب در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت . 


وی با اشاره به اینکه ماموران نهایتا با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی و پلیسی موفق به شناسائی سه نفر از توزیع کنندگان مواد مخدر صنعتی در سطح شهرستان شدند ،افزود: ماموران با هماهنگی با مقام قضائی در اقدامی غافلگیرانه متهمان را در مخفیگاهشان در حال استعمال مواد مخدر دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به مقر انتظامی انتقال نمودند. 


فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین تصریح کرد: ماموران در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقدار 805 گرم موادمخدرهروئین ،722 گرم کراک ،355 گرم شیشه کشف کردند.


این مقام انتظامی در پایان با تاکید بر اینکه متهمان بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، گفت : پلیس به هیچ عنوان اجازه جولان را به سوداگران مرگ و افرادی که سلامت جامعه را به مخاطره می اندازد نمی دهد و از شهروندان عزیز انتظار میرود در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشکوک مراتب را بلافاصله از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند .

 

انتهای پیام/ حسن آبادی 

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک