یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ - ۶/۲۵/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۴۴۴۰۵
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ساعت ۱۵:۲۹
امام جمعه اسفراین:

مبنا ارزیابی مسئولین عمل به بیانیه گام دوم انقلاب باشد

امام جمعه اسفراین گفت: مبنا ارزیابی مسئولین عمل به بیانیه گام دوم انقلاب باشد.
 مبنا ارزیابی مسئولین عمل به بیانیه گام دوم انقلاب باشد,


 

به گزارش پایگاه خبری سپهرآیین ، حجت الاسلام محمدیان،  امام جمعه اسفراین  در خطبه های نماز جمعه ۱۲ شهریور ماه ضمن توصیه به تقوای الهی و پرهیز از گناه و رفتن به سمت و سوی خوبیها اظهار کرد: سخنرانی های حضرت زینب سلام الله علیها و امام سجاد علیه السلام یک منشور به تمام معنای چگونه مبارزه کردن آنهم در رسالت تبلیغی و زینبی است.

 

حجت الاسلام محمدیان افزود: برگزاری مجالس شادمانی توسط یزید در ایام شهادت امامان،بیانگر جریان فکری انتقام جویی و نشانه کفریت آنها است.

 

وی تصریح کرد : بزرگان و محققین و برخی از علمای اهل سنت نیز اشعاری که یزید در آن مجلس شادمانی خود که اسرای کربلا نیز حضور داشتند قرائت کرد را نشانه کفریت می دانند.

 

حجت الاسلام والمسلمین محمدیان ادامه داد : بیانات حضرت زینب سلام الله علیها و امام سجاد علیه السلام دریایی از معارف است.

 

امام جمعه اسفراین در رابطه با شروع به کار کابینه دولت خاطر نشان کرد : ما نیز به تبعیت از رهبر معظم انقلاب که اولین تشکر را از مجلس شورای اسلامی بخاطر بررسی کارنامه  وزرا و دادن رای اعتماد داشتند از نماینده شهرمان تشکر می کنیم .

 

 وی با اشاره به موضع‌گیری مقتدرانه مقام معظم رهبری در قبال شبه کودتاچیان آمریکایی و طالبان افزود : مقام معظم رهبری تکلیف ما را روشن کردند و اعلام کردند، برخورد با همسایگان ما بستگی به نحوه برخورد آنان با ما دارد .

 

حجت الاسلام محمدیان گفت: مبنا و ارزیابی مسئولین عمل به بیانیه گام دوم انقلاب باشد.

 

وی با تشکر از زحمات شهردار سابق اسفراین اظهارکرد: درخواستی از شورای اسلامی شهر دارم که بر خلاف رویه های گذشته ارتباط خود را با نخبگان شهر بیشتر کنند.

 

محمدیان خاطرنشان کرد: از کسانی که وظیفه بازرسی و نظارتی دارند، درخواست داریم که بیشتر نظارت کنند چرا که در خیلی از شهرها متولیان شورا ها و شهردار ها در زندان هستند.

انتهای پیام/حسن آبادی

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک