یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ - ۶/۲۵/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۴۴۲۷
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ساعت ۱۰:۴۳

تلف شدن ۶ راس گوسفند در برخورد پراید با گله گوسفندان

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از برخورد یک دستگاه خودرو پراید با گله گوسفندان و تلف شدن 6 راس گوسفند در محور روستایی "سارمران به چهاربرج" حوالی روستای "کلاته ملاعزیز" شهرستان اسفراین خبر داد.
تلف شدن 6 راس گوسفند در برخورد پراید با گله گوسفندان,

سرهنگ "مجید یگانه پور" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري عصر اترک در اسفراین ، در تشريح اين خبر گفت: در پي اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110مبني بر برخورد خودرو پراید با گله گوسفندان در محور روستایی "سارمران- چهاربرج" حوالی روستای "کلاته ملاعزیز" شهرستان اسفراین، بلافاصله عوامل پاسگاه سارمران و پلیس راه جهت بررسي موضوع به محل حادثه اعزام شدند. 

وی با اشاره به اینکه در این حادثه 6 راس گوسفند تلف شده اند، افزود: برابر اعلام کارشناس پليس راه، علت اين حادثه عدم توجه به جلوی راننده پراید بوده است. 

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین در پایان به شهروندان توصيه کرد: هنگام رانندگي سرعت مطئنه را رعايت و از هرگونه سرعت و سبقت غيرمجاز و استفاده از تلفن همراه حين رانندگي خودداري کنند.

انتهای پیام/حسن آبادی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک