پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۷/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۴۴۴۹
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ساعت ۱۱:۸

اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در اسفراین

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از کشف 122 گرم موادمخدر از نوع تریاک ، یک کیلو و 950 گرم گراس ، 11 قطعه تجهیزات ماهواره و دستگیری 5 نفر متهم در اجرای طرح ارتقاء امنيت اجتماعی در این شهرستان خبر داد.
اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در اسفراین  ,

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري عصر اترک از اسفراین ، سرهنگ" مجید یگانه پور " با اعلام اين خبر، اظهار داشت: به منظور پاکسازي نقاط آلوده و مقابله با توزيع کنندگان موادمخدر تشدید طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در مناطق آلوده و جرم‌خيز شهرستان به مدت 24 ساعت به مرحله اجرا گذاشته شد.  
وی با اشاره به اینکه این طرح با همکاری چند اکیپ از پلیس های تخصصی ، یگان امداد و پاسگاه زرق آباد اجرا شد ،افزود : در اجرای این طرح ماموران با هماهنگی قضائی در چند عملیات موفق به شناسائی و دستگیری 5 نفر خرده فروش و توزیع کننده موادمخدر شدند . 
این مقام انتظامی افزود : ماموران در بازرسی از چند مخفیگاه متهمان مقدار 122گرم مواد مخدراز نوع تریاک ،یک کیلو و 950 گرم گراس ،11قطعه تجهیزات ماهواره کشف گردید  
فرمانده انتظامی اسفراین با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند، خاطرنشان کرد: هدف پليس از اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي افزايش امنيت، آسايش و آرامش شهروندان است و نيروهاي پليس با بکارگيري تمام توان عملياتي و انتظامي خود در تامين نظم و امنيت شهروندان تلاش مي‌کند.

انتهای پیام/ح

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک