یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ - ۶/۲۵/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۴۴۵۱
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ساعت ۱۱:۲۵

کشف کالای قاچاق ۵۰۰ میلیونی در اسفراین

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش 500 میلیون ریال و دستگیری یک متهم در این شهرستان خبر داد .
کشف کالای قاچاق 500 میلیونی در اسفراین  ,

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری عصر اترک از اسفراین ، سرهنگ "مجید یگانه پور" با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اطلاع از نگهداری تعداد زیادی اقلام قاچاق توسط یکی از شهروندان در یک واحد صنفی، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت. 
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران بعد از شناسایی محل مورد نظر اقدام به بازرسی از آن مکان کردند، افزود: در بازرسی از این مکان 7 هزار و 812 قلم انواع قرص های غیرمجاز، اقلام ممنوعه و 2400 نخ سیگار قاچاق کشف و ضبط شد. 
فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین با بیان اینکه ارزش ریالی کالای کشف شده حدود 500 میلیون ریال برآورد شده است، تصریح کرد: در این رابطه یک نفر متهم نیز دستگیر که بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد. 
سرهنگ یگانه پوردر پایان با تاکید بر اینکه پلیس با سودجویان و ورود هرگونه کالای قاچاق برابر قانون با قدرت برخورد خواهد کرد از شهروندان عزیز خواست تا در صورت مشاهده اینگونه موارد که به اقتصاد و تولید داخل ضربه شنگینی وارد می کند، بلافاصله مراتب را از طریق شماره تلفن 110به پلیس اطلاع دهند.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک