چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰/۲۷/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۴۸۵۱
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ساعت ۱۰:۵۳

آغاز به کار بزرگ ترین سایت واکسیناسیون در تهران

رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)، از آغاز به کار بزرگ‌ترین سایت واکسیناسیون در استان تهران خبر داد.
آغاز به کار بزرگ ترین سایت واکسیناسیون در تهران,

سایت واکسیناسیون مهدی کلینیک به عنوان یکی از بزرگ‌ترین سایت‌های واکسیناسیون کرونا در استان تهران با همکاری بیمارستان امام خمینی (ره) و مرکز بهداشت جنوب تهران روز گذشته آغاز به کارکرد.

خسرو صادق نیت رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، گفت: مهدی کلینیک به لحاظ وسعت یکی از بزرگ‌ترین، آماده‌ترین و زیباترین مراکز واکسیناسیون کرونا در استان تهران است تا مردم بتوانند خدمات واکسیناسیون را به خوبی دریافت کنند.

وی افزود: برای بزرگ‌ترین پروژه بیمارستانی کشور شروع بسیار خوبی بود تا نخستین خدمت را در راه پیشگیری از بروز بیماری کرونا ارائه کند و آرزوی همه ما این است که مردم بیمار نشوند و در صورت ابتلاء در بهترین مراکز مانند همین مرکز به آنها خدمات ارائه شود و امیدوارم سرعت واکسیناسیون با افتتاح این مراکز افزایش پیدا کند تا از بروز پیک ششم جلوگیری شود.

محمدرضا سلمانی رئیس مرکز بهداشت جنوب تهران در ادامه گفت: آغاز به کار مهدی کلینیک از امروز شروع شده است و یکی از سریع‌ترین سایت‌هایی که با سرعت بالا راه‌اندازی شد مهدی کلینیک بود و از روز گذشته پذیرش داشتیم.

وی در ادامه به انجام بیش از ۳ هزار تزریق واکسیناسیون در هر شیفت کاری اشاره کرد و افزود: در این مرکز ۲۴ غرفه و تیم فعال است و در حال حاضر فقط شیفت صبح به مردم خدمات ارائه می‌دهد و در حال پیگیری برای راه‌اندازی در شیفت عصر و شب هم هستیم.

اسماعیل محمد نژاد نماینده سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران در امور واکسیناسیون کرونا، هدف از راه‌اندازی سریع سایت‌های واکسیناسیون کرونا را واکسینه شدن مردم تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تهران تا ۱۵ مهر ۱۴۰۰ اعلام کرد و گفت: بر اساس برنامه موجود لازم دیدیم چند مرکز تجمیعی بزرگ برای واکسیناسیون تحت پوشش مرکز بهداشت جنوب تهران افتتاح کنیم و یکی از مراکزی که جا و فضای مناسبی داشت مهدی کلینیک امام خمینی (ره) بود که با همکاری مرکز بهداشت جنوب تهران با ۲۴ ایستگاه از روز گذشته افتتاح شد.

وی افزود: این مرکز برای تزریق واکسن در خدمت هم‌وطنان شهر تهران است و مراجعان از طریق نوبت دهی و اطلاعاتی که در سامانه انجام می‌شود می‌توانند به این مرکز مراجعه کنند.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک