چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰/۲۷/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۴۴۸۸۶
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ساعت ۱۰:۴۲

تجلیل ازشهدای دفاع مقدس،مصون‌سازی نسل جوان است/عاشورا امتداددارد

رئیس جمهور گفت: تجلیل از دفاع مقدس، مصون‌سازی نسل جوان است، راه صیانت بخشی به نسل امروز این است که عاشورا معرفی شود و معلوم شود که عاشورا امتداد دارد.
تجلیل ازشهدای دفاع مقدس،مصون‌سازی نسل جوان است/عاشورا امتداددارد,

حجت الاسلام رئیسی رئیس جمهور در آیین تجلیل و تکریم سراسری از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت صبح روز( سه شنبه) با حضور جمعی از فرماندهان عالی‌رتبه نظامی کشورمان سخنرانی کرد.

رئیس جمهور گفت: تجلیل از دفاع مقدس مصون سازی نسل جوان است، راه صیانت بخشی به نسل امروز این است که عاشورا معرفی شود و معلوم شود که عاشورا امتداد دارد.

وی ادامه داد: سوال این است که رمز مقدس بودن دفاع ما در چیست؟ نظام ما قدسی است زیرا مبتنی بر دین و آموزه های دین، کتاب و سنت است. نظام اسلامی که می‌خواهد تمام ارتباطات آن بر اساس دین تنظیم شود،نظام مقدس است.

حجت الاسلام رئیسی اظهار داشت: در نظام ما هیچ قانون و مقرراتی نمی‌تواند تصویب و اجرا شود مگر اینکه بر اساس قوائد و قوانین شرع باشد، هر حکمی بر خلاف موازین شرع باشد از درجه اعتبار ساقط است.

رئیس جمهور تاکید کرد: علاوه بر همه این سازو کارهای مقدس باید مسئولان هم از سر اخلاص عمل کنند، رمز ماندگاری شهیدان ما این است که خود نیز قدسی شدند چون برای خدا با اخلاص کار کردند.

ادامه دارد...

 

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک