چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰/۲۷/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۴۴۹۰۶
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ساعت ۱۴:۸
فرماندار شهرستان رازو جرگلان :

هیات کشوری برای پیگیری ساخت بیمارستان صحرایی وارد راز و جرگلان می شوند

فرماندار شهرستان راز و جرگلان گفت: پیگیری های استان از نیروی زمینی ارتش برای احداث بیمارستانی در این شهرستان ادامه دارد و به زودی هیاتی از تهران برای پیگیری این موضوع به استان خواهند آمد.
هیات کشوری برای پیگیری ساخت بیمارستان صحرایی وارد راز و جرگلان می شوند,

به گزارش خبرنگار عصراترک، روح‌الله حسین پور اظهار داشت : در خصوص احداث بیمارستان دائمی در شهرستان راز و جرگلان مجوزه ماده ٢٣ اخذ و در قانون بودجه مجلس شورای اسلامی پیش بینی شده است.

حسین پور گفت: تفاهم نامه احداث این بیمارستان با قرارگاه خاتم الانبیا(ص) منعقد شده است و دستگاه اجرایی مربوط یعنی دانشگاه علوم پزشکی باید پیگیر آغاز عملیات اجرایی باشد. 

وی افزود: با ابتکار عمل استاندار در بهره گیری هرچه بیشتر از حضور مسئولان کشوری برای توسعه استان، در سفر مرداد ماه فرمانده نیروی زمینی ارتش با پیشنهاد شجاعی، استاندار خراسان شمالی مبنی بر ساخت یک بیمارستان توسط ارتش در شهرستان محروم راز و جرگلان با موافقت  امیر حیدری همراه شد.

وی ادامه داد:  برای پیگیری و تحقق این وعده 23 مردادماه نامه پیگیری به فرماندهی نیروی زمینی ارتش برای تسریع در انجام این موضوع ارسال شده است.

حسین پور گفت: پیگیری های لازم از سوی استان با همکاری تیپ شهید دلجویان ارتش استان در دستور کار است و بنابر قول آنان به زودی هیاتی از تهران در خصوص احداث و جانمایی این بیمارستان وارد استان خواهند شد.

فرماندار شهرستان راز و جرگلان در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه نگاه غیرحرفه ای و فرافکنی برخی رسانه ها موجب عقب ماندگی استان از مسیر توسعه خواهد شد، خاطرنشان کرد: رسانه ها باید در کنار مسئولان استانی اقدامات توسعه ای را از مسئولان کشوری در سفر به استان مطالبه کنند.

انتهای پیام / علی رضا خان شریفان 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک