دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۴/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۵۱۶۶
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ساعت ۱۳:۴۳
امام جمعه جاجرم:

چشم و هم چشمی ها زندگی ها را تلخ می کند

امام جمعه جاجرم ضمن انتقاد از چشم و هم چشمی خانواده ها گفت: این چشم و هم چشمی ها به خانواده ها ضربه می زند، زندگی را تلخ می کند و آرامش را هم از بین می برد.
چشم و هم چشمی ها زندگی ها را تلخ می کند,

به گزارش پایگاه خبری جاجرم حجت الاسلام موسوی، امام جمعه جاجرم در خطبه های این هفته شهر جاجرم ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن رحلت پیامبر اعظم و امام حسن مجتبی علیه السلام گفت: انبیا و ائمه معصومین آمدند تا با تقلیدهای کورکورانه مبارزه کنند تقلید هایی که هیچ پشتیبانی عقلی و علمی و دینی ندارند  چه در پوشش و چه در تهیه لوازم مورد نیاز .

وی تاکیدکرد: باید ببینیم میزان نیاز و توان مالی و تکلیف شرعی ما چیست؟ تا از زندگی خود لذت ببریم و حسرت زندگی دیگران را نخوریم.

 حجت الاسلام موسوی به شهادت جانگداز امام رضا علیه السلام اشاره کرد و افزود: امام رضا علیه السلام فرمودند مثل دشمنان ما لباس نپوشید، غذا نخورید و به روش آنها زندگی نکنید و مقلد دشمنانمان باشید اگر از آنها تقلید کردید، شما هم مثل آنها دشمن ما می شوید.

وی ضمن انتقاد از چشم و هم چشمی خانواده ها گفت: این چشم و هم چشمی ها به خانواده ها ضربه می زند و زندگی را تلخ می کند چه اینکه آرامش را هم از بین می برد.

 

 

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک