دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۴/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۵۱۹۲
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ساعت ۹:۵۷
به مناسبت هفته دفاع مقدس،

کمپ ترک اعتیاد"ققنوس" در شیروان افتتاح شد

کمپ ترک اعتیاد ویژه آقایان با ظرفیت اسمی 50 نفر و با سرمایه گذاری بخش خصوصی با بیش از 200 میلیون تومان در شهرستان شیروان راه اندازی شد.
 کمپ ترک اعتیاد

به گزارش عصر اترک از شیروان، احسان حسینی معصوم، معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی خراسان شمالی در آیین افتتاح کمپ ماده 15 در شیروان بیان داشت: نجات یک معتاد نجات یک جامعه است و افتتاح این مراکز کاری ارزشمند و مهم بوده است.

وی هدف از افتتاح این مراکز را بازپروری و ایجاد توانمندی افراد دارای اعتیاد از طریق اشتغال و بازگشت این افراد به جامعه دانست و ابراز امیدواری کرد در آینده ای نزدیک شاهد پذیرش کمتر افراد در این مراکز باشیم.

علی اکبر آرام، رئیس اداره بهزیستی شیروان نیز در این آیین گزارشی از روند اخذ مجوزها و راه اندازی کمپ ققنوس شیروان گفت: این کمپ با ظرفیت اسمی 50 نفر و با ایجاد اشتغال برای 5 نفر از افراد بهبود یافته با سرمایه گذاری بخش خصوصی با مبلغ 200 میلیون تومان و مشارکت اداره بهزیستی شیروان راه اندازی و افتتاح می شود.

 

انتهای خبر/حق بین

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک