یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ - ۶/۲۵/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۵۲۵۸
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ساعت ۸:۳۵

درخشش هنرمند جاجرمی در پنجمین جشنواره ملی «فانوس»

«مهدی فخرانی» کارگردان اثر نمایشی «هناس» در پنجمین جشنواره ملی تولیدات هنری دفاع مقدس «فانوس» خوش درخشید و توانست به مرحله کشوری راه پیدا کند.
درخشش هنرمند جاجرمی در پنجمین جشنواره ملی «فانوس» ,

به گزارش پایگاه خبری جاجرم، «علی اصغر شکوری» رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاجرم با بیان این که اثر نمایشی «هناس» به نویسندگی «سید سروش پیمبری» و کارگردانی «مهدی فخرانی» کاری از گروه «ققنوس» شهرستان جاجرم توانست رتبه اول بخش تئاتر خیابانی در جشنواره فانوس را از آن خود کند، گفت: این نمایش روایتی از یک خانواده شیمیایی است که مهدی فخرانی از هنرمندان فعال این شهرستان به همراه «هناس» همتای خیالی خود  در آن به ایفای نقش پرداخت.

وی افزود: این نمایش با هدف معرفی ارزش های دفاع مقدس، شناسایی و معرفی توانمندی ها و ظرفیت های هنری هنرمندان و ایجاد انگیزه در بین هنرمندان برای تولید آثار فاخر هنری با موضوعات مختلف  تولید و همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس در جاجرم و بجنورد اجرا شد. 

لازم به ذکر است ، این جشنواره در بخش‌های هنرهای نمایشی شامل تئاتر صحنه‌ای، تئاتر خیابانی و متن نمایش‌نامه ، موسیقی و سرود، هنرهای تجسمی و سنتی شامل، عکس، نقاشی، طراحی پوستر و بیلبورد، خوشنویسی و آثار حجمی، بخش رادیویی و بخش تلویزیونی و سینمایی برگزار شد و پس از ارزیابی هیئت داوران از میان 135 اثر رسیده 17 اثر به مرحله کشوری راه پیدا کرد که اثر نمایشی «هناس» به کارگردانی «مهدی فخرانی» در زمره آثار راه یافته قرار گرفت.
 
انتهای پیام
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک