سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۶/۵/۲۰۲۳ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۵۶۳۶
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ساعت ۱۳:۴۶

‍ آغاز تزریق واکسن آنفلوآنزا در اسفراین

نادر نیک پرست از آغاز تزریق واکسن آنفلوآنزای انسانی در اسفراین خبر داد و گفت: الویت تزریق واکسن با کارکنان بهداشتی ، درمانی ، خدمات و انتظامات شاغل در بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین هستند.
‍ آغاز تزریق واکسن آنفلوآنزا در اسفراین ,

نادر نیک پرست،معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی اسفراین در گفتگو با خبرنگار عصر اترک در اسفراین با بیان اینکه طبق دستورالعمل وزارت بهداشت تزریق واکسن آنفلوآنزا در اسفراین آغاز شد، اظهار کرد : با الویت اعلام شده، کارکنان بهداشتی ، درمانی ، خدمات و انتظامات شاغل در بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین با همکاری معاونت درمان علیه ویروس آنفلوآنزا  واکسینه شدند.

وی با اشاره به اینکه برای اجرای این طرح  3 روز متوالی تیم های واکسیناسیون در بیمارستان مستقر و افراد را واکسینه کردند، افزود : مابقی همکاران حوزه درمانی که تاکنون این واکسن را دریافت نکرده اند می توانند به مرکز تجمیعی واکسیناسیون مراجعه کنند.

معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی اسفراین گفت : علاوه بر تیم های درمانی بیماران دیالیزی و هموفیلی نیز واکسن آنفلوآنزا را دریافت کردند و گروه مادران باردار نیز در مسیر واکسینه شدن هستند.

دکتر نیک پرست با بیان اینکه واکسن آنفلوآنزا ویژه گروه های هدف به صورت رایگان  تزریق می شود افزود :  برای دیگر افراد متقاضی واکسن به صورت محدود در داروخانه ها سطح شهر موجود است.

وی با توصیه به اینکه بهتر است بین تزریق واکسن کرونا و آنفلوآنزا  یک هفته فاصله باشد از مردم خواست تا قبل از رسیدن سرما این واکسن را تزریق کنند.

انتهای پیام/حسن آبادی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر