چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۶/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۶۱۷۸
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ساعت ۱۰:۳

اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در اسفراین

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از طرح ارتقاء امنيت اجتماعی در این شهرستان خبر داد.
اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در اسفراین ,

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري عصراترک در اسفراین ، سرهنگ" سید سعید عزیزی " با اعلام اين خبر، اظهار داشت: به منظور پاکسازي نقاط آلوده و مقابله با توزيع کنندگان موادمخدر، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در مناطق آلوده و جرم‌خيز به مدت 24 ساعت به مرحله اجرا گذاشته شد. 
وی با اشاره به اینکه این طرح با همکاری چند اکیپ از پاسگاه های "عباس آباد" و "زرق آباد" اجرا شد، افزود: در اجرای این طرح ماموران با هماهنگی قضائی در چند عملیات ضربتی موفق به شناسائی و دستگیری 3نفر خرده فروش و توزیع کننده موادمخدر سنتی از نوع تریاک و شیره شدند.
سرهنگ عزیزی با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقدار 221گرم مواد مخدرسنتی از نوع تریاک و شیره، 1200 نخ سیگار قاچاق و یکدستگاه موتورسیکلت سرقتی کشف شد، تصریح کرد: در این رابطه یک دستگاه خودرو نیز توقیف و به پارکینگ منتقل شد. 
جانشین فرمانده انتظامی اسفراین با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند، خاطرنشان کرد : هدف از اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و پاکسازي مناطق آلوده، ايجاد امنيت پايدار و ايجاد آسايش و آرامش براي مردم است و همواره از شهروندان انتظار می رود در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند .

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک