دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۴/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۶۵۲۲
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ساعت ۱۲:۳۹
مدیرکل نوسازی استان خبر داد:

بهره برداری از ۴ فضای آموزشی خیرساز با ۶ کلاس درس در ۳ شهرستان 

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان شمالی، از بهره برداری از ۴ فضای آموزشی خیرساز با ۶ کلاس درس در ۳ شهرستان اسفراین، راز و جرگلان و مانه و سملقان خبر داد.
بهره برداری از ۴ فضای آموزشی خیرساز با ۶ کلاس درس در ۳ شهرستان ,

امین فلاح کوشکی، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان شمالی در حاشیه آیین متمرکز بهره برداری از مدارس خبیر ساز در گفتگو با خبرنگار عصراترک اظهارکرد:  مدرسه ۳ کلاسه دکتر "هاشمی" ۲ در روستای اردغان شهرستان اسفراین، مدرسه یک کلاسه دکتر "هاشمی" ۳ در روستای سوخسو هاشم شهرستان راز و جرگلان، مدرسه یک کلاسه دکتر "هاشمی" ۳ در روستای  قره آغاج محمد نفس شهرستان راز و جرگلان و دبستان یک کلاسه "فاطمه شبیریان" در روستای شبلی شهرستان مانه و سملقان ۴ مدرسه ای هستند که با مشارکت ۲ خیر مدرسه ساز با اعتبار ۲۱ میلیارد ریالی به بهره برداری رسیدند.


گفتنی است در حاشیه آئین متمرکز بهره برداری از این مدارس خیرساز با حضور فرماندار اسفراین از خیران مدرسه ساز با اهدای لوح سپاس از سوی معاون عمرانی وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و اهدای تندیس جشنواره خیران مدرسه ساز قدردانی و قدرشناسی شد.

انتهای پیام/

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک