چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۵/۱۸/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۴۶۵۲۳
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ساعت ۱۲:۴۵
رئیس اداره راهداری شهرستان جاجرم خبر داد:

آغاز عملیات اجرایی آسفالت گرم محور « روستای کلات شور» بخش سنخواست

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان جاجرم ، از آغاز اجرای پروژه آسفالت گرم مسیر روستای «کلات شور» بخش سنخواست در شهرستان جاجرم خبرداد.
آغاز عملیات اجرایی آسفالت گرم محور « روستای کلات شور» بخش سنخواست ,

به گزارش پایگاه خبری جاجرم،سعید قره جانلو گفت : روستای کلاته شور  با جمعیتی بالغ بر ۷۵ خانوار ، از معدود روستاهای بخش سنخواست شهرستان جاجرم می‌باشد که تا کنون از نعمت راه آسفالته محروم بوده است.

وی ادامه داد: به همین سبب طی سال جاری ، عملیات آسفالت گرم و احداث ابنیه فنی ۳ کیلومتر از محور روستایی مذکور (ابتدای محور ، محل اتصال به محور سنخواست شوقان ) به پیمانکاری شرکت کوه سنگ دایا خراسان در حال انجام است.

قره جانلو اظهار داشت:  با توجه به نبود اعتبارات کافی ، عملیات زیرسازی محور فوق ، با توان ماشین آلات راهداری شهرستان جاجرم انجام می شود .

 وی افزود  : طی ماه‌های گذشته  عملیات ۱۷۰۰متر  از طول مسیر یاد شده  تحویل پیمانکار گردیده ، که  عملیات آسفالت گرم آن  در حال اجراست.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای  شهرستان جاجرم  در پایان خاطر نشان کرد :  با توجه به برنامه‌ریزی های انجام گرفته، تا پایان بهار سال ۱۴۰۱ حدود سه کیلومتر ، از مجموع مسیر مذکور تکمیل خواهد شد و در سال آینده نیز  الباقی آن تکمیل می شود.

 

انتهای پیام/

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک