چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۶/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۴۶۵۸۱
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ساعت ۱۹:۱۷
امام جمعه اسفراین:

حضور در نماز جمعه بهترین نوع حمایت از نظام است

امام جمعه اسفراین با بیان اینکه مهمترین رسالت ائمه جمعه ، دعوت مردم به تقوا و حضور در صحنه های نظام ، وحدت و همدلی به دور از جانب داری از فرد یا جریان خاصی است، خاطرنشان کرد: بهترین نوع حمایت مردم از نظام و ولایت حضور در نماز جمعه است.
حضور در نماز جمعه بهترین نوع حمایت از نظام  است,

به گزارش پایگاه خبری سپهرآیین، حجت الاسلام موسوی  امام جمعه اسفراین  در خطبه های نماز جمعه ۲۸ آبان ماه ضمن توصیه به تقوای الهی و پرهیز از گناه و رفتن به سمت و سوی خوبیها اظهار کرد : بنا به توصیه حضرت لقمان به فرزندشان دنیا یک دریای پرتلاطم عمیق است که در این دریا برای ادامه حیات نیاز به کشتی داریم .

وی تاکیدکرد: اگر می‌خواهید از این دنیا نجات پیدا کنید و به ساحل عاقبت بخیری برسید لازمه آن استفاده از دو الگوی برتر است. 

 حجت الاسلام موسوی افزود : الگوی اول قانون و قوانین و احکام خداوند است که در قرآن بیان شده و الگوی دوم سبک زندگی عملی ائمه عصمت و طهارت است.

 رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان اسفراین ضمن گرامیداشت یاد و نام همه شهدا و تبریک هفته بسیج گفت: از جمله ویژگی های بسیجی بصیرت، سیرت پاک، اهل جهد و جهاد بودن است.

وی ضمن اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با نخبگان گفت : مردم و جوانان باید مراقب باشند چرا که دشمن به دنبال این است که از غفلت ما بهترین بهره را ببرد . 

حجت الاسلام والمسلمین موسوی با بیان اینکه مهمترین رسالت ائمه جمعه ، دعوت مردم به تقوا و حضور در صحنه های نظام ، وحدت و همدلی به دور از جانب داری از فرد یا جریان خاصی است، خاطرنشان کرد: بهترین نوع حمایت مردم از نظام و ولایت حضور در نماز جمعه است.

 

انتهای پیام/ح

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک