دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۴/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۶۸۵۷
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ساعت ۱۰:۶
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان شیروان:

جایگاه دوم المپیاد اقتصاد، سهم دانش آموز شیروانی شد

فرامرز شجاعی گفت: نازنین مرادی، تنها دانش آموز راه یافته دختر در مرحله نهایی المپیاد و جزو ۱۱عنوان المپیادی کشوری از استان خراسان شمالی بود که موفق به کسب این مدال شد.
جایگاه دوم المپیاد اقتصاد، سهم دانش آموز شیروانی شد,

فرامرز شجاعی، رئیس اداره آموزش و پرورش شیروان در گفتگو با خبرنگار عصراترک اظهار داشت: نازنین مرادی، دانش‌آموز پژوهشگر، نازنین مرادی از دبیرستان استعدادهای درخشان فرزانگان دوره دوم شیروان، موفق به کسب مدال کشوری نقره المپیاد اقتصاد و مدیریت شد.

وی ادامه داد: با کسب این مدال، تعداد مدال های کشوری المپیاد استان توسط دانش آموزان شهرستان شیروان به یک مدال طلا، دو مدال نقره و دو مدال برنز رسید.

شجاعی گفت: این مدال های المپیاد توسط چهار دانش آموز از دبیرستان های استعدادهای درخشان شهید بهشتی و فرزانگان توسط دانش آموزی از دبیرستان نمونه دولتی دوره دوم کسب شده است.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان شیروان افزود: دانش آموزان فرهیخته و پژوهشگر فاطمه ساعدی، ابوالفضل خوش نواز،‌ یاسین التماسی، مهدی زاهدی و امیرحسین داب در سایر المپیادهای مختلف، موفق به کسب مدال های رنگارنگ برای این شهرستان شدند.

 

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک