چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۵/۱۸/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۴۶۹۲۰
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ساعت ۱۴:۴۱
امام جمعه بخش خبوشان؛

بسیج کلید طلایی حل مشکلات کشور/ نمایندگان مجلس، مطالبات رهبری را عملی کنند

حجت الاسلام حسن‌زاده گفت: بسیج شجره طیبه عالم گیری است که ضمن فعالیت و خدمت رسانی در عرصه‌های مختلف باید بسوی آمادگی برای ظهور منجی عالم بشریت و تمدن بزرگ جهانی مهدویت حرکت کند.
بسیج کلید طلایی حل مشکلات کشور/ نمایندگان مجلس، مطالبات رهبری را عملی کنند,

به گزارش خبرنگار عصراترک از فاروج، حجت الاسلام و المسلمین حسن‌زاده، امام جمعه بخش خبوشان در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: امروز آخرین روز هفته بسیج است اگر در یک کلام بسیج را معرفی کنیم باید بگوییم بسیج یعنی کلید طلایی حل مشکلات کشور و شجره طیبه عالم گیر، یعنی آزادی محاصره آمرلی، بسیج یعنی انهدام تانک مرکاوا و ساقط کردن ناو ساحل ۵ اسرائیل، بسیج یعنی مرد میدان مبارزه با فلج اطفال، میدان سخت مبارزه با ویروس وحشی کرونا، سیل، زلزله و ساخت شهرک‌های موشکی، بسیج یعنی سربازی چهل ساله و سردار دلها شدن و فخر ایران زمین فخری زاده شدن و در یک کلام بسیج به معنای آمادگی برای ظهور منجی عالم بشریت و تمدن بزرگ جهانی مهدوی است.

حسن‌زاده با اشاره به شهادت آیت‌الله مدرس و روز مجلس گفت: ضمن عرض تبریک به همه نمایندگان، از مجلس انقلابی انتظار می رود در مدت باقیمانده مطالبه پنج سال پیش رهبر انقلاب را عملی کنند و در همراهی با دولت انقلابی و جهادی و دستگاه قضا به مبارزه با فقر و فساد و تبعیض برخیزند و دسته نجومی بگیران را از بیت المال قطع کنند.

حجت الاسلام حسن‌زاده گفت: تنش آبی نه تنها در ایران در بسیاری از کشورها وجود دارد اما برای حل این بحران باید به این نکات توجه داشته باشیم که جهان به جهات گوناگون در حال گرم شدن است و موقعیت جمهوری ایران به گونه‌ای است که در منطقه نیمه خشک قرار گرفته و مهم تر اینکه مشکل کنونی ما فقط کمبود آب نیست بلکه ضعف در مدیریت است.

وی افزود: عدم رعایت الگوی کشت باید مورد توجه قرار گیرد و باید همه بدانیم که مشکل آب فقط از آن دولتمردان نیست بلکه یک مشکل چندجانبه است و نباید دولتمردان را در تنگنای مطالبات فوری قرار دهیم.

 

انتهای پیام/ م.شادکام

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک