چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۵/۱۸/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۶۹۵۴
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ساعت ۱۲:۳۸
فرمانده انتظامی شهرستان رازوجرگلان خبر داد:

پسرکشی در راز و جرگلان

فرمانده انتظامی شهرستان رازوجرگلان گفت: پدری از اهالی شهر یکه سعود از توابع شهرستان راز و جرگلان به دلیل عدم توانایی کنترل خشم در جریان اختلاف خانوادگی پسر 16 ساله اش را به قتل رساند.
پسرکشی در راز و جرگلان,

سرهنگ عبدالله صادقی ، فرمانده انتظامی شهرستان رازوجرگلان در گفتگو با خبرنگار عصراترک در تشریح این خبر اظهار داشت: حوالی ساعت 21 شب گذشته و در پی اعلام یک مورد نزاع و درگیری خانوادگی منجر به قتل به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 بلافاصله مأموران انتظامی در محل حاضر شدند.

وی افزود: بررسی مأموران حاضر درصحنه حاکی از آن بود که پدر خانواده به مواد مخدر نیز اعتیاد دارد طی درگیری با همسر و پسر 16 ساله‌اش و با توجه به عدم توانایی در کنترل خشم با استفاده از چاقو آن‌ها را مصدوم کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان رازوجرگلان با اشاره به اینکه در بررسی های صورت گرفته مشخص شده که این پدر و پسر سابقه درگیری در روزهای گذشته را داشته اند، بیان کرد: بلافاصله مصدومان توسط اورژانس به درمانگاه انتقال شدند که متأسفانه پسر 16 ساله با توجه به‌شدت جراحات وارده فوت کرد.

سرهنگ صادقی با اشاره به اینکه متهم به قتل هم‌اکنون در بازداشت به سر می‌برد، تصریح کرد: تحقيقات بیشتر درزمینه این پرونده توسط مأموران پليس آگاهي ادامه دارد.

 انتهای پیام/ رحیمی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک