سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۶/۵/۲۰۲۳ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۶۹۹۰
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ساعت ۹:۱۸
جانشین فرمانده انتظامی شهرستان فاروج خبر داد:

کشف لاشه دو رأس قوچ وحشی و دستگیری ۴ شکارچی غیرمجاز

اژدری گفت: مأموران انتظامی با همکاری مأموران محیط ‌زیست در منطقه شکارممنوع  قره گل فاروج 4 نفر شکارچی غیرمجاز را شناسایی و دستگیر و با بازرسی لاشه 2 رأس قوچ وحشی به همراه 2 قبضه سلاح شکاری کشف کردند.
کشف لاشه دو رأس قوچ وحشی و دستگیری 4 شکارچی غیرمجاز,

به گزارش خبرنگار عصراترک از فاروج، سرگرد قدیر اژدری، جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان فاروج گفت: در پی خبر واصله مبنی بر اقدام به شکار غیرمجاز از سوی افرادی ناشناس در منطقه شکارممنوع  قره گل فاروج، بلافاصله مأموران پلیس امنیت عمومی شهرستان به محل اعزام شدند.

سرگرد اژدری اظهار داشت: مأموران انتظامی با همکاری مأموران محیط ‌زیست پس از رسیدن به منطقه کوهستانی موردنظر، در یک عملیات غافلگیرانه موفق شدند 4 نفر شکارچی را شناسایی و دستگیر کنند.

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان فاروج خاطرنشان کرد: شکارچیان در ابتدا منکر هرگونه شکار شده اما با توجه به اشراف اطلاعاتی مأموران در منطقه موردنظر، درنهایت لب به اعتراف گشودند و به بزه انتسابی اعتراف کردند.

وی افزود: در بازرسی‌های به‌عمل‌آمده درنهایت لاشه 2 رأس قوچ وحشی به همراه 2 قبضه سلاح شکاری کشف شد.

وی در پایان بابیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده قضایی به دادسرا معرفی شدند، هشدار داد: نیروی انتظامی با متخلفانی که بخواهند به سرمایه و منابع طبیعی شهرستان آسیب بزنند، برخورد قاطعی خواهد کرد.

 

انتهای پیام/م.شادکام

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر