سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۸/۹/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۷۱۳۲
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ساعت ۱۰:۱

مشارکت ۱۲ هزار امدادگر در طرح زمستانه امداد و نجات هلال احمر

رئیس سازمان امداد و نجات گفت: طرح زمستانه امداد و نجات هلال احمر در سال جاری، با مشارکت ۱۲ هزار امدادگر آغاز و تا ۲۵ اسفند ماه نیز ادامه خواهد داشت.
مشارکت ۱۲ هزار امدادگر در طرح زمستانه امداد و نجات هلال احمر,

مهدی ولی پور رئیس سازمان امداد و نجات در گفتگو با خبرنگار مهر، اشاره بر آغاز طرح زمستانه امداد و نجات هلال احمر در سطح کشور گفت: این طرح از ابتدای آذر ماه آغاز شده و تا ۲۵ اسفندماه به منظور خدمت رسانی به شهروندان و ارائه خدمات امداد و نجات ادامه خواهد داشت.

وی افزود: طرح زمستانه امداد و نجات هلال احمر در سال جاری با مشارکت ۱۲ هزار امدادگر و نجاتگر آموزش‌دیده، که پایان طرح همراه ما خواهند بود اجرا می شود.

رئیس سازمان امداد و نجات در خصوص تجهیزات امدادی در نظر گرفته شده برای طرح امسال بیان کرد: مجموعاً ۳۷۰۰ دستگاه خودروی امدادی و عملیاتی و ۲۰ فروند بالگرد برای ارائه خدمات و انجام عملیات ها در نظر گرفته شده و آماده باش هستند.

ولی پور تصریح کرد: در طرح امسال نیز ۵۶۷ پایگاه ثابت و مجموعه ۱۱۷۷ پایگاه ثابت، موقت و شعب امداد و نجات در این ایام خدمت‌رسانی خواهند کرد.

وی با اشاره بر خدمات این طرح نیز بیان کرد: سازمان امداد و نجات در تمامی شهرها و استانهای کشور در کنار باقی دستگاه‌ها، در بحث پوشش حوادث و سوانح احتمالی، جوی و همچنین حوادث ترافیکی به عنوان پشتیبان سازمان اورژانس خدمات خود را ارائه خواهد داد.

رئیس سازمان امداد و نجات اظهار داشت: به علاوه پایگاههای ثابت ما نیز به تجهیزات اولیه اضطراری برای هر گونه حوادث، تجهیز شده است.

ولی پور در خصوص اقدامات سازمان امداد و نجات برای مقابله با کرونا نیز عنوان کرد: این سازمان در کنار وزارت بهداشت، برای مراقبت های بهداشتی از جمله انجام تست‌های اضطراری کرونا، غربالگری و غیره در مبادی ورودی مسافری زمینی کشور در حال فعالیت است.

 

 

 


 

 


 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک