سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۶/۵/۲۰۲۳ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۴۷۱۸۲
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ساعت ۱۳:۵۸
امام جمعه موقت آشخانه گفت:

حرکتهای اصیل عدالتخواهانه و مطالبه گرانه در صفحات تاریخ انقلاب اسلامی خواهد درخشید

امام جمعه موقت آشخانه گفت: حرکتهای اصیل عدالتخواهانه و مطالبه گرانه به خصوص طرح ولایت دانشجویی و بالاخص گروه های جهادی متنوع دانشجویی در صفحات تاریخ انقلاب اسلامی خواهد درخشید.
حرکتهای اصیل عدالتخواهانه و مطالبه گرانه در صفحات تاریخ انقلاب اسلامی خواهد درخشید,

به گزارش خبرنگارعصراترک از مانه و سملقان حجت السلام سویدانلو امام جمعه موقت آشخانه در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به هفته مکتب انقلاب اسلامی گفت: صدور بیانیه گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری و ترسیم نقشه راه پیشبرد انقلاب اسلامی در چله دوم و نیز نیازهای عصر جدید انقلاب به خودسازی، جامعه پردازی وتمدن نوین اسلا می،ضرورت ترویج و تبیین انقلاب اسلامی که خود یک سخن  تازه و حرف نو برای بشر است را دو چندان کرده است . 
وی ادامه داد: امام حاضرانقلاب اسلامی در امتداد هدایتهای امام راحل، طی بیش از سی سال گذشته طـــرح کلی انقلاب اسلامی را پی ریزی کرده و تفصیلا مکتب انقلاب اسلامی را برای گذر از دولت و جامعه اسلامی و نیل به تمدن اسلامی ارائه فرموده اند.
امام جمعه موقت آشخانه با اشاره به 16 آذر و روز دانشجو گفت :جنبش های استکبارسـتیزانه دانشجویان عرصه علم و فناوری و تولید علم بومی استمرار مبارک  دیگری از جنش هاست که پرچم مبارزه با آمریکا را در این عرصه ها برافراشته اند.
وی تاکید کرد: حرکتهای اصیل عدالتخواهانه و مطالبه گرانه به خصوص طرح ولایت دانشجویی و بالاخص گروه های جهادی متنوع دانشجویی که بحمدالله مراتب رضایت رهبر معظم انقلاب را فراهم آورده اند، قطعا از مصادیق بارزو افتخارآفرین جنبش های دانشجویی ایران اسلامی است و در صفحات تاریخ انقلاب اسلامی خواهد درخشید.

انتهای پیام/صدیقی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر