پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۶/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۴۷۱۸۵
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ساعت ۱۵:۱۱
امام جمعه شیروان:

مذاکرات هسته ای اخیر ایران با توجه به عزت انقلاب صورت گرفته است

خطیب نماز جمعه شیروان با بیان اینکه مذاکرات اخیر هسته‌ای ایران با توجه به عزت انقلاب انجام می شود، گفت: تیم هسته ای به صورت کاملاً تخصصی و با برنامه بر سر میز مذاکره حاضر شدند.
مذاکرات هسته ای اخیر ایران با توجه به عزت انقلاب صورت گرفته است,

به گزارش عصر اترک از شیروان، حجت الاسلام حسین تکمیلی در خطبه های نماز جمعه این هفته به ویژگیهای مکتب انقلاب اسلامی اشاره کرد و بیان داشت: یکی از ویژگی‌های بارز مکتب انقلاب اسلامی عزتمندی و استکبار ستیزی است.

وی روند مذاکرات اخیر هسته‌ای ایران را برخلاف آنچه در دولت سابق صورت می گرفت بر اساس توجه به عزت انقلاب دانست و گفت: تیم هسته ای به صورت کاملاً تخصصی و با برنامه و به اصطلاح با دستان پر بر سر میز مذاکره حاضر شدند و مذاکره اصلی خود را بر رفع تحریم قرار دادند نه مسئله هسته ای.

امام جمعه شیروان افزود: نمونه عزتمندی و برنامه مداری دولت سیزدهم توجه به قابلیت های درونی انقلاب اسلامی و دیپلماسی فعال منطقه ای است که نمونه آن پیوستن به سازمان همکاری شانگهای و قرارداد ارزشمند گازی ترکمنستان است.

حجت الاسلام تکمیلی با اشاره به سالروز تصویب قانون اساسی، ویژگی دیگر مکتب انقلاب اسلامی را قانونمداری دانست و همگان را به رعایت قانون سفارش کرد و اظهار داشت: فصل الخطاب بودن قانون اختلافات را از بین می برد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان شیروان با توجه به روز دانشجو، با اشاره جمله شهید بهشتی که دانشجو مؤذن جامعه است، خاطر نشان کرد: دانشجویان باید ضمن فراگیری علم و اخلاق و معنویت نسبت به جامعه خود نیز هوشیار باشند و آن جایی که لازم است هوشمندانه حضور داشته باشند.

امام جمعه شهرستان شیروان روز جهانی معلولان را به خانواده های دارای معلولیت نیز تبریک گفت و بیان داشت: معلولیت محدودیت نیست و باید از دل این مشکلات راه های شکوفایی را پیمود ضمن اینکه مسئولان نیز موظفند فضای شهری را برای این عزیزان مناسب سازی کنند.

انتهای خبر/حق بین

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک