یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ - ۶/۲۵/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۴۷۲۷۸
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ساعت ۱۲:۹
نماینده مردم شیروان:

تاسیس نشدن صنایع مولد از زمان تاسیس خراسان شمالی باعث افزایش مهاجرت از استان شده است

رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی و نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی گفت: صنایع مولد و مادر از زمان تاسیس استان تا کنون در استان ایجاد نشده که موجب افزایش نرخ بیکاری و مهاجرت شده است.
تاسیس نشدن صنایع مولد از زمان تاسیس خراسان شمالی باعث افزایش مهاجرت از استان شده است,

علی جدی، نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار  عصراترک ؛ با بیان اینکه اشتغال از دغدغه های مهم مردم استان خراسان شمالی است، اظهار داشت: صنایع مولد و مادر از زمان تاسیس استان تا کنون در استان ایجاد نشده که موجب افزایش نرخ بیکاری و مهاجرت شده است.

وی افزود: برقراری فضای همدلی، هم افزایی و همگرایی اجزای حاکمیت و به روی کار آمدن دولتی پرتلاش و دغدغه مند فرصتی مغتنم برای پیشرفت استان خراسان شمالی است. 

نماینده مردم شهرستان شیروان در مجلس شورای اسلامی در ادامه به دیگر مشکلات استان اشاره کرد و گفت: تولید استان در حوزه کشاورزی و دامی سه برابر میزان نیاز مردم استان است اما سالانه شاهد خروج صدها دام زنده و خام فروشی محصولات هستیم. 

جدی در ادامه نبود حتی یک کیلومتر آزاد راه و ریلی در استان و مسئله کم آبی در استان که از مرز بحرانی عبور کرده و فوق بحرانی است را از دیگر مشکلات این استان عنوان کرد.

انتهای خبر/حق بین

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک