چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۶/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۷۵۰۴
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ساعت ۱۱:۳۶
مدیر کانون بسیج رسانه؛

هفتمین رویداد جشنواره رسانه ای ابوذر در شیروان برگزار می شود

مدیر کانون بسیج رسانه شهرستان شیروان گفت: هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر در شیروان برگزار می شود و آخرین مهلت ارسال آثار تولیدات به این جشنواره 25 آذر 1400 است.
هفتمین رویداد جشنواره رسانه ای ابوذر در شیروان برگزار می شود,

محمد قدرتی، مدیر کانون بسیج رسانه شهرستان شیروان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار عصراترک در شیروان با اعلام این خبر اظهار داشت: اهالی رسانه و علاقه مندان می‌توانند آثار خود را از طریق سروش وتلگرام به آیدی @Lawiran_ir ارسال کنند.

وی با تقدیر از مشارکت و همکاری معاونت فضای مجازی نهاد امامت جمعه، شهرداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان،گفت: آثاری قابل پذیرش است که از آذر ۹۹ لغایت ۲۵ آذر ۱۴۰۰ در نشریات، خبرگزاری‌ها، کانال‌ها و پیج‌های خبری منتشر شده باشند.

قدرتی گفت: جشنواره در ۸ قالب منعکس در پوستر در حال برگزاری است.

مدیر کانون بسیج رسانه افزود: تولید محتوا، ایجاد فرصت نقش آفرینی برای بسیجیان رسانه‌ای دغدغه‌مند، شناسایی افراد رسانه‌ای دارای مهارت و توانمند، تربیت کادر خبری فنی، حساس کردن مسئولان برای حل معضلات و آسیب‌ها از اهداف برگزاری جشنواره است.

وی با بیان اینکه هر فرد می‌تواند در دو بخش و در هر بخش حداکثر سه اثر را برای شرکت در جشنواره ارسال کند، خاطرنشان کرد: برگزیدگان این جشنواره به مرحله استانی و بالتبع به کشوری راه خواهند یافت و از نفرات برتر شهرستان تقدیر خواهد شد.

انتهای خبر/حق بین

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک