دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۵/۲۳/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۷۵۲۷
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ساعت ۱۰:۰
فرمانده انتظامی شهرستان فاروج:

تاکسی حامل تریاک در فاروج متوقف شد

علیرضا پوربه گفت: تاکسی که قصد ورود مواد مخدر به استان را داشت در فاروج متوقف و ضمن دستگیری راننده تاکسی مقدار 11کیلوو700گرم مواد مخدر تریاک کشف و ضبط شد.
تاکسی حامل تریاک در فاروج متوقف شد,

به گزارش خبرنگار عصراترک از فاروج، علیرضا پوربه فرمانده انتظامی شهرستان فاروج گفت: سواری تاکسی درون‌شهری که قصد داشت از استان خراسان رضوی مقداری مواد مخدر به استان منتقل کند، در تور ایست و بازرسی متوقف و پس از انتقال به مقر فرماندهی انتظامی بازرسی تخصصی انجام شد که در نتیجه تعداد 7 بسته مواد مخدر از نوع تریاک به مقدار 11 کیلو و 700 گرم که به طرز ماهرانه‌ای جا ساز شده بود، کشف وضبط شد.

وی افزود: با توجه به گزارش رسیده از مرزبانی استان وهماهنگی‌های قضایی صورت گرفته ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان فاروج و شیروان بعد از ورود خودرو به محور مواصلاتی قوچان به فاروج، خودروی حامل مواد مخدر را شناسایی و به تعقیب و مراقبت آن پرداخته بودند.

فرمانده انتظامی شهرستان فاروج با بیان اینکه نیروی انتظامی اجازه جولان به قاچاقچیان مواد مخدر را نخواهد داد، تأکید کرد: مأموران جان‌برکف نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در راستای ریشه‌کن کردن بلای خانمان‌سوز مواد مخدر از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهند کرد.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک