چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۵/۱۸/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۷۵۳۳
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ساعت ۱۲:۱۴

تعیین تکلیف شهرداران فاروج و تیتکانلو پس از کش و قوس های فراوان

حدود پنج ماه از اداراه شهرداری فاروج و تیتکانلو با سرپرست گذشت تا سرانجام محمدرحیم زاده به عنوان شهردار شهر تیتکانلو ابلاغ خود را دریافت کرد و در فاروج نیزعلی اصغر گل محمدی با سه رای موافق به عنوان شهردار انتخاب شد.
تعیین تکلیف شهرداران فاروج و تیتکانلو پس از کش و قوس های فراوان ,

به گزارش خبرنگار عصراترک از فاروج، حدود پنج ماه از اداراه شهرداری فاروج و تیتکانلو با سرپرست گذشت تا سرانجام  محمد رحیم زاده که  از همان روزهای ابتدایی با اکثریت آرای اعضای شورای به عنوان گزینه تصدی شهرداری تیتکانلو انتخاب شده بود در حضور مدیرکل دفتر امور شهری و شورای‌های استانداری خراسان‌شمالی حکم ابلاغ خود را دریافت و رسما به عنوان شهردار تیتکانلو معارفه شد.

در همین روز در فاروج علی اصغر گل محمدی با سه رای موافق و دو رای مخالف به عنوان گزینه تصدی شهرداری فاروج معرفی شد تا سیر مراحل قانونی را برای تایید و انتصاب بگذراند.

پیش از این در شهر فاروج بعد از اعلام فراخوان و گزینش 24 گزینه نهایتا رضامحمدیان نیت به عنوان گزینه شهرداری فاروج معرفی شد که پس از کشمکش‌های بسیار در مراحل انتصاب، نهایتا اعضای شورای گزینه دیگری را به عنوان گزینه مدنظر خود برای شهرداری فاروج معرفی کردند.

شایان ذکر است بعد از شروع به کار شورای شهر اولین و مهم ترین کار شورای انتخاب شهردار است، مسئله ای که تاخیر در انتخاب آن و یا انتخاب گزینه نامناسب پیامدهای زیادی برای آبادانی شهر به همراه خواهد داشت.

انتهای پیام/م.شادکام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک