پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۶/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۷۶۱۶
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۹/۲۶ - ساعت ۱۴:۴۶
خطیب نماز جمعه شیروان:

پیشرفت کشور را نباید فقط به مذاکرات با چند کشور گره زد

امام جمعه شیروان گفت: نباید مانند گذشته پیشرفت کشور را به مذاکره با چند کشور گره زد بلکه باید ارتباط با کشورهای منطقه و کشورهای دیگر دنیا مورد توجه قرار بگیرد.
پیشرفت کشور را نباید فقط به مذاکرات با چند کشور گره زد,

به گزارش خبرنگار عصراترک از شیروان، حجت‌الاسلام والمسلمین حسین تکمیلی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان شیروان شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را تسلیت گفت و اظهار داشت:  سیره اخلاقی و رفتاری و اجتماعی و سیاسی حضرت، حلال مشکلات جامعه است.

 امام جمعه شیروان در زمینه مذاکرات ایران با کشورهای غربی و بیان داشت: این مذاکرات حدود ۲۰ سال است وجود داشته و در همه این زمانها طرف غربی و آمریکا بدعهدی کرده است.

وی ادامه داد نباید مانند گذشته پیشرفت کشور را به مذاکره با این چند کشور گره زد بلکه باید ارتباط با کشورهای منطقه و کشورهای دیگر دنیا مورد توجه قرار بگیرد.

 حجت الاسلام تکمیلی ابراز داشت سیاست نهایی آمریکا در این دوره از مذاکرات، فشار بر ایران و حمایت از رژیم ننگین صهیونیستی و سیاست متهم سازی ایران است.

وی با اشاره به سالروز شهادت شهید مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه، اتحاد و ارتباط این دو نهاد علمی را بسیار موثر دانست و خاطرنشان کرد: اگر حوزه علمیه و دانشگاه اصلاح شود جامعه ما اصلاح خواهد شد و اگر مبتلا به فساد و انحراف گردد جامعه نیز به تبع آن به انحراف خواهد رفت امام جمعه شیروان روز حمل و نقل و راهداری را به رانندگان و راهداران تبریک گفت و از مسئولین خواست که به مشکلات صنفی و معیشتی این قشر زحمتکش توجه ویژه داشته باشند.

حجت‌الاسلام تکمیلی در پایان خطبه ها به مشکلات آب آشامیدنی برخی از روستاها اشاره و تصریح کرد: مسئولین شهرستانی و استانی هرچه سریعتر در جهت رفع مشکل آب این روستاها اقدام عاجل داشته باشند.

 انتهای خبر/حق بین

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک