چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۶/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۴۷۶۴۸
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ساعت ۱۰:۱۳
نماینده مردم شیروان؛

واردات ۵۰ هزار خودرو التهاب بازار را رفع می کند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بر ضرورت برقراری تناسب میان عرضه و تقاضای بازار تاکید کرد و گفت: واردات حدود 50 هزار دستگاه خودرو، می تواند بخشی از تقاضای کاذب و تنش‌های موجود در بازار را برطرف می‌سازد.
 واردات ۵۰ هزار خودرو التهاب بازار را رفع می کند ,

علی جدی در گفتگو با خبرنگار عصر اترک در شیروان با بیان اینکه تناسب در بازار عرضه و تقاضای خودرو وجود ندارد و می‌بایست نسبت به متعادل‌سازی بازار اقدام کرد، اظهار داشت: در این میان، خودروسازان نیز مدعی فروش خودرو کمتر از قیمت تمام شده و کاهش تیراژ تولید هستند.

وی در راستای برقراری تعادل در بازار خودرو به طرح کمیسیون متبوع خود مبنی بر واردات خودرو اشاره و تصریح کرد: بر اساس این طرح با واردات 30 تا 50 هزار دستگاه خودرو، بازار به آرامش می‌رسد و پس از آن، می‌توان در خصوص اصلاح ساختار خودروسازی‌ها و همچنین اصلاح نحوه قیمت‌گذاری تصمیم‌گیری کرد.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: بخشی از مشکلات بازار خودرو ناشی از فضای روانی موجود در بازار است و واردات حدود 50 هزار دستگاه خودرو، بخشی از تقاضای کاذب و تنش‌های موجود در بازار را متعادل می‌سازد.

انتهای خبر/حق بین

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک