چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۵/۱۸/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۴۷۹۰۳
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ساعت ۱۴:۳۶
رزمنده مدافع حرم شیروانی:

حاج قاسم، در میدان نبرد با صلابت و در سنگرها مایه دلگرمی بود/ شهادت سردار، برای مدافعان حرم باورکردنی نبود

عرفان عبداللهی با اشاره به اینکه سردارحاج قاسم سلیمانی وجودش پراز انرژی و دلگرمی بود، خاطرنشان کرد: وی در عین حال که مثل کوه محکم، با صلابت و قوی در جبهه های نبرد حضور داشت، آرامش خاصی به همراه داشت و این آرامش را به بقیه نیروها منتقل می کرد.
حاج قاسم، در میدان نبرد با صلابت و در سنگرها مایه دلگرمی بود/ شهادت سردار، برای مدافعان حرم باورکردنی نبود,

عرفان عبدالهی، یکی از رزمندگان مدافع حرم اهل شهرستان شیروان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری عصراترک در شیروان اظهار داشت: در زمان مقابله با داعش در کشور سوریه، حال و هوای خاصی داشت، همه نیروهای نظامی و مردمی برای رفتن به سوریه و دفاع از حرم در برابر داعش سر از پا نمی شناختند.

وی ادامه داد: این اشتیاق اعزام رزمنده به گونه ای بود که انگار برای شهادت رقابت داشتند و با اینکه می دانستند به جایی می روند که ممکن است برگشتی در کار نباشد اما با چشم بستن بر تمام متعلقات دنیوی این سفر را در پیش گرفتند.

این رزمنده مدافع حرم اضافه کرد: چندین ماه در شهرهای دمشق، لازقیه و حلب حضور داشتم و در این مدت چندین مرتبه سردار سلیمانی را ملاقات کردم.

وی با اشاره به اینکه سردارحاج قاسم سلیمانی وجودش پراز انرژی و دلگرمی بود، خاطرنشان کرد: وی در عین حال که مثل کوه محکم، با صلابت و قوی در جبهه های نبرد حضور داشت، آرامش خاصی به همراه داشت و این آرامش را به بقیه نیروها منتقل می کرد.

این همرزم سردار سلیمانی یادآور شد: شهادت سردار برای تمام مدافعان حرم بسیار دردناک بود، باور کردن شهادتش سخت بود.

وی با بیان اینکه حیف مردان خداست که در بستر جان دهند، گفت: در مراسم تشییع ایشان حضور داشتم و حجم حضور جمعیت غیرقابل توصیف و حیرت انگیز بود.

این رزمنده مدافع حرم گفت: هم اکنون بخاطر شرایط جسمی که دارم، از کار فاصله گرفته ام و با دوستان قدیمی یک گروه جهادی برای کمک به محرومان شهر ایجاد کرده ایم.

 

انتهای پیام/ حق بین

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک