چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۵/۱۸/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۷۹۶۶
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ساعت ۱۰:۴۲
فرمانده نتظامی شهرستان شیروان خبر داد:

۶ مجروح در اثر انفجار گاز در شیروان

محمد روهنا با اشاره به اینکه در بررسی‌های انجام‌شده مشخص شد که علت این حادثه نشتی گاز خانگی بوده که به‌وسیله روشن شدن یکی از لامپ، منزل موردنظر منفجر می‌شود، افزود: در این حادثه 6 نفر شهروند که اعضای یک خانواده بودند به‌شدت مجروح که بلافاصله توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.
6 مجروح در اثر انفجار گاز در شیروان,

محمد روهنا، فرمانده نتظامی شهرستان شیروان در گفتگو با خبرنگار عصراترک اظهار داشت: در پی اعلام خبر انفجار گاز خانگی دریکی از محلات شهر شیروان بلافاصله گشت انتظامی به همراه عوامل اورژانس و آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه در بررسی‌های انجام‌شده مشخص شد که علت این حادثه نشتی گاز خانگی بوده که به‌وسیله روشن شدن یکی از لامپ، منزل موردنظر منفجر می‌شود، افزود: در این حادثه 6 نفر شهروند که اعضای یک خانواده بودند به‌شدت مجروح که بلافاصله توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

فرمانده نتظامی شهرستان شیروان بابیان اینکه آتش‌سوزی نیز توسط عوامل آتش‌نشانی مهار و اطفاء شد، تصریح کرد: در این حادثه حدود 700 میلیون ریال خسارت نیز به اموال موجود در منزل مسکونی واردشده است.

روهنا خاطرنشان کرد: شهروندان عزیز در فصل سرما حتماً از وسایل گرمایشی استاندارد استفاده کرده و از سالم بودن آن اطمینان حاصل نمایید تا شاهد چنین صحنه‌های دل‌خراشی نباشیم.

 

انتهای پیام/ رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک