چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۵/۱۸/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۴۷۹۹۵
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ساعت ۸:۳۸
امام جمعه شهرستان اسفراین:

ادامه مکتب حاج قاسم، گرفتن انتقام سخت از دشمن است

حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه دشمنان امثال حاج قاسم را ترور می کنند برای اینکه اجازه ندهند که راه حاج قاسم استمرار پیدا کند، گفت: ادامه دادن را ایشان، بهترین انتقام خواهد بود.
ادامه مکتب حاج قاسم، گرفتن انتقام سخت از دشمن است,

حجت الاسلام موسوی، امام جمعه شهرستان اسفراین در گفتگو با خبرنگار عصراترک با اشاره به اینکه دو مسیر برای انتقام حاج قاسم وجود دارد، اظهار داشت: دستگاه های قضا از طریق دادگاه لاهه پیگیری کند و مسببان و قاتلان حاج قاسم را به اشد مجازات برسانند و عدالت را اجرا کنند تا دیگر مستکبران به خود اجازه اینچنین ترورهای ناجوانمردانه ای را انجام ندهند.

وی ادامه داد: راه دوم انتقام این است که با ادامه راه حاج قاسم که یک مکتب است، همچنان که فرمود ما ملت امام حسینیم ما نیز حسینی بمانیم و با حسینی عمل کردن، انتقام سختی از دشمن بگیریم.

حجت الاسلام موسوی گفت: دشمنان امثال حاج قاسم را ترور می کنند برای اینکه درحقیقت اجازه ندهند که راه حاج قاسم استمرار پیدا کند اما اگر ما راه او را ادامه دهیم بهترین شیوه انتقام را رفته ایم.

امام جمعه شهرستان اسفراین با اشاره به اینکه یقینا انتقام ضرورت دارد، ادامه داد: با انتقام گرفتن خون حاج قاسم، دشمن دیگر جرات نخواهد کرد، خلاف قوانین بین المللی برخورد کنند و  کسی را که مهمان کشور دیگری است، ترور کند.

وی با اشاره به اینکه قطعا اعتماد به آمریکا چه بعد از شهادت حاج قاسم و چه قبل از آن جایز نیست، افزود: همچنان که رهبر معظم انقلاب فرمودند، آمریکا کشوری نیست که بشود به او اعتماد کرد، آمریکا به دنبال مسائل و منافع خودش است و اتفاقاً شهادت حاج قاسم وسیله‌ای باید باشد که ما در مجامع بین المللی از جمله مذاکرات برجام بر روی حق ملت پافشاری کنیم و اندکی کوتاه نیاییم.

وی خاطرنشان کرد: عملکرد حاج‌قاسم و نقش این بزرگوار نه ‌تنها در کشور ما بلکه در کل منطقه امنیت و پایداری را ایجاد کرد و نشان داد که امثال حاج قاسم ها و پیروان حاج قاسم قادر هستند که امنیت را در منطقه جاری کنند.

انتهای پیام/ سمیه حسن آبادی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


نظرات شما
محمد علی وارنگ | 1400/10/09
0
0
با سلام مرام واخلاق سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی رشادت، ایثار،ادب وتواضع بود که الگو برداری از منش ورفتار آن شهید بزرگوار راه گشای کشور وباعث رشد اخلاق وروحیه ایثار گری در کشور عزیزمان ایران می شود.روحش شاد وراهش پردوام باد انشاءالله
نام :
ایمیل
نظر
با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک