چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۵/۱۸/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۵۰۳۴۸
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ساعت ۱۴:۲۲
فرمانده انتظامی شهرستان شیروان خبر داد:

کشف ۳۰ کیلوگرم تریاک در شهرستان شیروان

فرمانده انتظامی شهرستان شیروان از کشف 30 کیلوگرم تریاک در این شهرستان خبر داد و گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه افرادی در زمینه مواد مخدر فعالیت دارند، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار پلیس قرار گرفت.
کشف 30 کیلوگرم تریاک در شهرستان شیروان,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، سرهنگ  محمد روهنا،فرمانده انتظامی شهرستان شیروان با اعلام جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه افرادی در زمینه مواد مخدر فعالیت دارند، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار پلیس قرار گرفت.


وی با اشاره به اینکه ماموران در حین گشت زنی هدفمند در سطح شهرستان دو دستگاه خودرو که حامل مواد مخدر بودند را شناسایی کردند، افزود: با هماهنگی های انجام شده هر دو خودرو متوقف و به مقر انتظامی منتقل شدند.


فرمانده انتظامی شهرستان شیروان با بیان اینکه در بازرسی از این دو دستگاه خودرو 30 کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف شد، تصریح کرد: در این رابطه 2 نفر متهم دستگیر که بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و دو دستگاه خودرو نیز توقیف و به پارکینگ منتقل شدند.


سرهنگ روهنا ادامه داد: مبارزه با پديده شوم مواد مخدر با جديت از سوي پليس دنبال مي شود و با توجه به نقش بي بديل شهروندان در دستاوردهاي پليس، ضروري است همکاري هاي آنان در اين زمينه، بيش از گذشته با ماموران تداوم يابد و هر گونه مورد مشکوکي را از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.

 

انتهای پیام/ حق بین

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک