چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۵/۱۸/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۵۰۵۴۲
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ساعت ۱۰:۵
فرمانده سپاه شهرستان شیروان:

۱۲۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد

فرمانده سپاه شهرستان شیروان گفت: 1200 بسته معیشتی به ارزش هر بسته 500 هزار تومان با کمک سپاه و بسیج و دفتر مواسات تهیه و بین خانوارهای کم برخوردار توزیع شد.
1200 بسته معیشتی بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد,

عباسعلی ریحانی در گفتگو با خبرنگار عصر اترک در شیروان اظهار داشت: دهمین مرحله کمک های مومنانه در این شهرستان با توزیع هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی بین خانواده های نیازمند برگزار شد.

فرمانده سپاه شیروان ادامه داد: این بسته‌ها شامل مرغ، حبوبات، رب، برنج و سایر اقلام مورد نیاز خانوار بود که بین خانواده‌های کم برخوردار توزیع شد.

وی افزود: سپاه از ابتدای شیوع ویروس کرونا و در تمامی شرایط سخت و بحرانی برحسب وظیفه و با هدف خدمت و محرومیت زدایی با افتخار در کنار مردم بوده و خدمات آن با لبیک به فرمایشات و دستورات مقام معظم رهبری در میدان‌های مختلف از جمله محرومیت زدایی و در بحران‌ها بویژه برای ریشه کنی ویروس منحوس کرونا پای کار بوده و است.

وی ادامه داد: کرونا باعث شد به برخی خانواده‌ها فشار مضاعفی وارد شود و همین امر سبب شده رزمایش‌های مواسات توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج با قوت ادامه داشته باشد.

ریحانی گفت: اصلی‌ترین راه‌حل مشکلات مردم مدیریت جهادی است چیزی که در عمق نگاه سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی موج می‌زد و از درونش می‌جوشید و این تفکر و روحیه جهادی می‌بایست پرورش یابد و به نسل جدید انتقال پیدا کند.

انتهای خبر/احسان حق بین

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک