سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۶/۵/۲۰۲۳ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۵۰۵۴۶
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ساعت ۱۰:۱۵
مدیر آموزش و پرورش شیروان:

دانش آموز شیروانی قهرمان مسابقات جهانی محاسبات ذهنی با چرتکه مالزی شد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان شیروان گفت: چرتکه‌آموز "یلدا آقاسیان بیک" موفق به کسب مقام قهرمانی در مسابقات جهانی محاسبات ذهنی با چرتکه (UCMAS) مالزی 2021 شد.
دانش آموز شیروانی قهرمان مسابقات جهانی محاسبات ذهنی با چرتکه مالزی شد,

فرامرز شجاعی،  مدیر آموزش و پرورش شهرستان شیروان در گفتگو با خبرنگار عصر اترک، با تبریک و ابراز خرسندی از کسب این موفقیت گفت: مسابقات محاسبه ذهنی با چرتکه با هدف ارتقای سطح علمی دانش‌آموزان، تشویق و ترغیب به مطالعه و ایجاد حس رقابت بین آنان، همه ساله در سه مرحله برگزار می‌شود که دانش‌آموزان هر استان می‌توانند پس از انتخاب شدن به مسابقه کشوری و سپس به مسابقات جهانی که در یکی از کشورهای عضو سیستم جهانی محاسبات ذهنی با چرتکه (UCMAS)برگزار می‌شود، راه ‌یابند.

شجاعی افزود: UCMAS برنامه منحصر به فرد برای رشد کودک است که با استفاده از یک سیستم محاسبه نوآورانه با به‌ کار گیری چرتکه سبب پویایی مغز (نیمکره چپ و نیمکره راست) به طور همزمان می‌شود.

وی گفت: چرتکه آموز یلدا آقاسیان بیک، دانش‌آموز پایه هفتم متوسطه اول دبیرستان شاهد ریحانه شهرستان شیروان است که در آزمون آنلاین مسابقات بین‌المللی چرتکه (UCMAS) که در بین ۱۷ کشور جهان به میزبانی کشور مالزی برگزار شد، توانست مقام قهرمانی جهان را به خود اختصاص دهد.

انتهای خبر/حق بین

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر