دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۵/۲۳/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۵۰۶۷۶
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ساعت ۱۰:۵۱
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی اعلام کرد:

پیش بینی ۴۵۰۸ میلیارد تومان اعتبار برای بودجه سال مالی ۱۴۰۱ استان

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی گفت: پیش بینی بودجه خراسان شمالی در بودجه بندی سال مالی 1401 بیش از چهار هزار و 508 میلیارد تومان است.
 پیش بینی 4508 میلیارد تومان اعتبار برای بودجه سال مالی 1401 استان,

حسن پارسی پور، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی در گفت و گو با عصراترک اظهار کرد: بودجه مصوب سال مالی 1400 برای خراسان شمالی دو هزار و 303 میلیارد بوده است.

پارسی پور گفت: از این بودجه  هزار و 900 میلیارد تومان آن، اعتبار ردیف های تملک دارایی های سرمایه ای از منابع استانی همچنین 404 میلیارد تومان نیز بودجه هزینه ای از منابع استانی بوده است.

وی عنوان کرد: با گذشت شش ماه از سال مالی 1400، تا به کنون از بودجه تملک و دارایی های سرمایه ای 54.2 درصد همچنین از بودجه هزینه ای نیز 300 میلیارد تومان به استان اختصاص یافته است.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی در ادامه درباره بودجه پیشنهای سال مالی 1401 استان نیز اظهار کرد: پیشنهاد استان در تنظیم بودجه سال مالی 1401 خراسان شمالی، واگذاری طرح های استانی ویژه ( ملی استانی شده) به استان و تقویت ردیف های اعتباری استانی بوده است.

وی گفت: در بودجه سال مالی 1401 برای خراسان شمالی در ردیف بودجه هزینه ای بیش از 508 میلیارد تومان، در ردیف بودجه تملک و دارایی های سرمایه ای دو هزار میلیارد تومان همچنین برای صندوق عدالت و پیشرفت نیز دو هزار میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است.

پارسی پور در خاتمه عنوان کرد: در حال حاضر در خراسان شمالی 905 پروژه ناتمام وجود دارد که تکمیل آنها به هفت هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

انتهای پیام/قهرمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک