چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۶/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۵۰۹۵۷
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ - ساعت ۸:۴۶
در مراسم تودیع و معارفه فرماندار شیروان مطرح شد؛

عزم ملی، عنصر مغفول مانده در ایجاد تحول، توسعه و آبادانی/ اختصاص ۱۳ میلیارد تومان اعتبار برای ورزشگاه سه هزار نفری شیروان

 روز گذشته پس از حدود یک سال "دولت اسماعیل زاده" به عنوان سرپرست فرمانداری شیروان و با حضور استاندار خراسان شمالی، مسئولین استانی و شهرستانی در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد این شهر معارفه شد.
عزم ملی، عنصر مغفول مانده در ایجاد تحول، توسعه و آبادانی/ اختصاص ۱۳ میلیارد تومان اعتبار برای ورزشگاه سه هزار نفری شیروان,

به گزارش عصراترک از شیروان؛ استاندار خراسان شمالی در جلسه شورای اداری شهرستان شیروان با محوریت تکریم و معارفه سرپرست فرمانداری شیروان اظهار داشت: با عزم ملی مردم شاهد تحولات در حوزه های مختلف همچون کشاورزی، گردشگری، اقتصادی، عمرانی و... خواهیم بود که در این مسیر همدلی مدیران و نخبگان بی تأثیر نخواهد بود.

محمد رضا حسین نژاد افزود: باید هدف‌گذاری درستی برای استفاده از مزیت های استان انجام شود و این مهم با همراهی مردم و مسئولان رقم می خورد.

وی تصریح کرد: پیشبرد اهداف فرهنگی و عمرانی استان با همراهی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در استان رخ می دهد که البته این مهم در شهرستان ها به ویژه شیروان اتفاق افتاده است.

استاندار خراسان شمالی با تاکید بر اینکه میثاق نامه ما با مردم خدمت رسانی صادقانه به آنان است، تصریح کرد: بر مبنای این میثاق نامه و تلاش های شبانه روزی مدیران، دشمنان نمی توانند مردم را تحت عنوان تحریم های اقتصادی و فشار قرار دهند.

حسین نژاد رسمیت مردم را مدیون حضور رهبری آگاه، فرزانه و با بصیر دانست و گفت: با وجود چنین رهبری، ایران در منطقه ابر قدرت است هرچند برای این موضوع تاوان داده ایم اما باز هم پیروز خواهیم شد.

 

اختصاص ۱۳ میلیارد تومان اعتبار برای ورزشگاه سه هزار نفری شیروان

علی جدی نماینده مردم شهرستان شیروان در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری گفت: بدون شک استاندار خراسان شمالی از استانداران برجسته کشور به لحاظ تخصص گرایی هستند که از این باب تشکر ویژه از دولت را داریم.

وی اظهار داشت: تغییرات با نگاه مثبت باعث خیر و برکت است، لذا خصوصیات انتخابات مدیران این است که در راستای منویات و انتظارت مردم با آنان هماهنگ باشیم زیرا این تغییرات در مسیر فرصت های جدید و خلق ایده های نو است.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: در حوزه آب روستایی حداقل اعتبارات ۷۰ میلیارد تومان در سال، آب شهری ۴۰ میلیارد تومان و راه روستایی ۷۵ میلیارد تومان است که باید با همراهی مدیران عملگرا و میدانی این اقدامات به سرانجام مطلوب برسد.

وی افزود: بیش از ۱۳ میلیارد تومان اعتبار برای ورزشگاه ۳ هزار نفر شهرستان شیروان تخصیص یافته است.

 

با تلاش بیشتر در مسیر گام دوم انقلاب در مسیر توسعه پیش خواهیم رفت

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان در این جلسه گفت: باید فرصت خدمت رسانی درست و خدمت صادقانه برای مردم شهرستان شیروان فراهم آوریم.

عباسعلی ریحانی تاکید کرد: با حفظ انسجام و تلاش بیشتر در گام دوم انقلاب مسیر توسعه و عزت انقلاب اسلامی را پیش ببریم.

وی با اشاره به اینکه شاخص های اعتباری شهرستان شیروان اندک است، گفت: با توجه به شاخص ها و محرومیت های شهرستان شیروان انتظار کمک های بیشتری داریم زیرا بالاترین تعداد شهدای نظام را دارد.

 

 

تخصص گرایی در انتخاب مدیران مورد توجه باشد
 

رییس دادگستری شهرستان شیروان در جلسه شورای اداری شهرستان شیروان اظهار داشت: هدف از انتصابات، انتخاب مدیر توانمند است. تخصص گرایی در مجموعه دولت باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد و این مهم نیازمند مهره چینی خوب، نظارت و راهبری بیشتر در ادارات است.

میلانلویی با اشاره به اینکه در برخی مجموعه های اداری مدیران جاذب نیستند، یادآور شد: تراکم میزان پرونده، یکی از معضلات بزرگ شهرستان شیروان است که باید آسیب شناسی آن توسط دستگاه های اجرایی و نظارتی صورت گیرد.


سرپرست سابق فرمانداری شهرستان شیروان همراهی خوب مردم شهرستان در بخش های توسعه ای شهر و روستا موجبات توفیقات خوب را فراهم کرده است، گفت: امنیت پایدار و مطلوب را در شهرستان شیروان شاهد هستیم و توانستیم آسیب ها و چالش های حوزه های مختلف را به درستی مدیریت کنیم.

علی ذوالفقاری در حوزه مقابله با بیماری کرونا و برگزاری انتخابات افزود: شاهد همراهی تمام مدیران شهرستان شیروان و مردم بودیم که با برنامه ریزی های خاص شاهد مشارکت حداکثری مردم در انتخابات بودیم.

وی ادامه داد: در حوزه زیر ساختی و‌ پروژه های عمرانی و اقتصادی شاهد تحولات گسترده در شهرستان شیروان هستیم لذا باید از این فرصت برای افزایش بهره وری و رضایتمندی مردم استفاده کنیم.

 

جذب سرمایه گذار برای ایجاد اشتغال جوانان


سرپرست جدید فرمانداری شهرستان شیروان در پایان جلسه شورای اداری اظهار داشت: باید رضایت مردم را جذب کرده و فرهنگ ایثار و جهاد را در عرصه عمل و خدمت گذاری به مردم تجلی پیدا کند.

دولت اسماعیل زاده افزود: با کمک مجموعه مدیران ولایی، توانمند، متخصص در جهت خدمت به مردم و موفقیت دولت مردمی بتوانیم گام های موثری را برداریم.

وی جذب سرمایه گذاران با تاکید بر ایجاد اشتغال جوانان را مورد پیگیری دانست.

انتهای خبر/حق بین

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک