دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۴/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس فیلم و کلیپ | کد خبر: ۲۸۵۱۳۹۹
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۱/۲۱ - ساعت ۰:۲۶
فیلم؛

پیوستن خانواده شهید مدافع حرم توفیقیان به پویش مردمی "پرچم افتخار " و " بهمن تماشایی"

در آستانه چهل سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران اقشار مختلف مردم شهرستان اسفراین در فضای مجازی و حقیقی به پویش پویش مردمی #پرچم_بالاست و #پرچم_افتخار و #ایران_قوی #بهمن_تماشایی پیوستند.

به گزارش عصراترک از اسفراین، انقلاب امام خمینی (ره) در آستانه 43 سالگی قرار گرفته است، انقلابی که شروعی بر تحول‌های عظیم در سطح کشور و جهان بود و اینک این انقلاب در آستانه بلوغ خود قرار دارد و مردم ایران بار دیگر پرشور‌تر این روز را جشن خواهند گرفت.

شهدا پرچم‌های افتخار و اقتدار ایران اسلامی هستند و امروز در آستانه چهل و سومین فجر انقلاب اسلامی پرچم پرافتخار ایران اسلامی را به یاد و نام شهدا برافراشته می‌سازیم، پویش پرچم افتخار همگام با پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب و با تاکید بر برگزاری هرچه با شکوه‌تر ایام دهه فجر ۱۴۰۰ و حضور در پویش «#پرچم_افتخار»، انجام گرفته است.

 خانواده شهید مدافع حرم محمد ابراهیم توفیقیان، به پویش مردمی #پرچم_بالاست و #پرچم_افتخار و #ایران_قوی #بهمن_تماشایی به همت حوزه امام حسن مجتبی (ع) اسفراین پیوستند.

 

 

انتهای پیام/ حسن آبادی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک