یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ - ۶/۲۵/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۵۳۷۱۲
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ساعت ۱۳:۱۱
مدیر گروه مبارزه با بیماری های دانشکده علوم پزشکی اسفراین:

۴۶ درصد اسفراینی ها دُز سوم واکسن کرونا را دریافت نکرده اند

مدیر گروه مبارزه با بیماری های دانشکده علوم پزشکی اسفراین خبر داد: 46 درصد از اسفراینی ها برای تزریق دُز سوم واکسن کرونا مراجعه نکرده اند.
46 درصد اسفراینی ها دُز سوم واکسن کرونا را دریافت نکرده اند,

مریم سلطانی، مدیر گروه مبارزه با بیماری های دانشکده علوم پزشکی اسفراین در گفتگو با خبرنگار عصراترک ادر اسفراین،  با بیان اینکه از یکم تا بیستم فروردین امسال 809 دُز واکسن کرونا در نوبت سوم تزریق شده است گفت: 46درصد از اسفراینی ها  برای تزریق نوبت سوم به مراکز واکسیناسیون مراجعه نکرده اند.

وی با اشاره به اینکه واکسیناسیون نوبت سوم ویژه گروه سنی 18 سال به بالا است، افزود: در این مرحله گروه سنی 12 تا 18 سال که دچار نقص سیستم ایمنی هستند نیز واکسینه می شوند.

مدیر گروه مبارزه با بیماری های دانشکده علوم پزشکی اسفراین از تزریق 695 دُز واکسن در نوبت دوم از یکم تا بیستم فروردین خبر داد و گفت: 11 هزار و 219 نفر یعنی 27 درصد از افرادی که دُز اول را دریافت کرده اند نیز برای تزریق دُز دوم مراجعه نکرده اند.

سلطانی اجرای طرح واکسیناسیون درب منزل ویژه ناتوان ها و واکسیناسیون زباله گردها در اسفراین را از طرح های تشویقی تزریق واکسن در اسفراین دانست.

وی گفت: در همین مدت 720 دُز واکسن به گروه سنی 5 تا 12 سال تزریق شده است که برنامه شادمانه مدرسه به مدرسه با هدف ترویج واکسیناسیون در این گروه سنی از فردا یکشنبه 21 فروردین در مدارس اسفراین اجرا می شود.

 

انتهای پیام/ حسن آبادی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک