پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۶/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۵۴۰۲۹
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ساعت ۱۱:۳۹
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اسفراین:

۱۲۰۰ بسته معیشتی همزمان با ولادت امام حسن(ع) در اسفراین توزیع می شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اسفراین گفت:  هزار و دویست بسته معیشتی همزمان با ایام ولادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی(ع) بین نیازمندان در اسفراین توزیع می شود.
1200 بسته معیشتی همزمان با ولادت امام حسن(ع) در اسفراین توزیع می شود,

سرهنگ سعید وطن دوست، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اسفراین در گفت وگو با خبرنگار عصر اترک در اسفراین از اهدای هزار و دویست بسته معیشتی بین نیازمندان در اسفراین خبر داد و اظهار کرد: احسان و نیکوکاری در زمره اخلاق و کردار حسنه‌ای است که مورد تایید خداوند متعال و امر موکد از جانب پیشوایان دینی ما است.


وی افزود: در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای رزمایش همدلی و مواسات و کمک به اقشار ضعیف و آسیب پذیر جامعه با هدف محرومیت زدایی، توزیع هزار و دویست بسته معیشتی در روز شنبه بیست و هفتم فروردین با حضور مسئولین در بین جامعه هدف شناسایی شده در سطح شهرستان آغاز شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اسفراین  ضمن قدردانی از مردم فهیم و نوع دوست اسفراین، ادارات و نهادها ،گروه های جهادی، پایگاه های بسیج، خیرین خداشناس  به دلیل حمایت های خالصانه از اجرای این کار خداپسندانه تصریح کرد: این بسته ها به همت مجموعه ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان و گروه های جهادی بسیج و خیرین تهیه شده و  توسط حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج توزیع می شود.

وطن دوست خاطرنشان کرد: اخلاق و روش مومنانه اهل بیت علیه السلام به ویژه حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام در کمک ودستگیری از نیازمندان زبانزد است، لذا با الگوی احسان حسنی و جهاد حسینی رزمایش همدلی و مواسات را در شهر ستان دارالقرآن اجرا خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: ارزش هر بسته ۳۵۰ هزار تومان است که در مجموع ۴۲۰ میلیون تومان ارزش این بسته های حمایتی است.

انتهای پیام/حسن آبادی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک